Судове рішення #31737791


СУДАЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Справа 118/1437/13-цроку

У Х В А Л А


07 серпня 2013 року м. Судак

Суддя Судацького міського суду Автономної Республіки Крим, Морозова Л.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення збитку,


В С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення збитку у розмірі 1 529 160 гривень.

В позовній заяві ОСОБА_1 просить суд про відстрочку сплати судового збору, посилаючись на те, що в даний час сплатили судовий збір , який передбачено законом для нього складно, тому що в даний час його матеріальний стан складний.

Відповідно до ч.1 ст. 82 ЦПК України суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на визначений строк, але не більше як до ухвалення судового рішення у справі.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про судовий збір», враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі.

Суд вважає, що заява ОСОБА_1 про відстрочку сплати судового збору не підлягає задоволенню, оскільки позивачем не надано доказів його скрутного матеріального стану.


Керуючись ст.82 ЦПК України, ст.8 Закону України «Про судовий збір», -


У Х В А Л И В:


Відмовити в задоволенні зави ОСОБА_1 про відстрочку сплати судового збору.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя: -



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація