Судове рішення #31684361

Провадження № 22ц/790/5270/2013 Головуючий 1-ї інст. - Ковригін О.С

Справа № 636/1406/13-ц Суддя доповідач - Бровченко І.О.

Категорія: інші

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 серпня 2013 року судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:


Головуючого - судді Бровченко І.О.,

суддів колегії - Піддубного Р.М., Швецової Л.А.

при секретарі - Афоніні К.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Харкові цивільну справу за апеляційною скаргою представника позивача Харківського національного університету внутрішніх справ - Авдєєва Олександра Олександровича на ухвалу Чугуївського міського суду Харківської області від 20 червня 2013 року по справі за позовом Харківського національного університету внутрішніх справ до ОСОБА_5 про відшкодування фактичних витрат пов'язаних з утриманням за період навчання,-

В С Т А Н О В И Л А :

У березні 2013 року Харківський національний університет внутрішніх справ звернулася з позовом до ОСОБА_5 про стягнення коштів у сумі 30260,18 грн. на відшкодування витрат пов'язаних з утриманням за період навчання в університеті.

Ухвалою Чугуївського міського суду Харківської області від 20 червня 2012 р. позовну заяву Харківського національного університету внутрішніх справ залишено без розгляду з підстав, передбачених п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України.

На вказану ухвалу представником позивача Харківського національного університету внутрішніх справ - Авдєєвим О. О. подано апеляційну скаргу, в якій він просить ухвалу скасувати і справу направити до того ж суду для продовження розгляду, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм процесуального права.

Апеляційна скарга підлягає задоволенню виходячи з наступного:

Залишаючи позовну заяву Харківського національного університету внутрішніх справ без розгляду виходив з того, що належним чином повідомлений позивач повторно не з`явився в судове засідання, причини неявки не представив.

Вказані висновки суду не відповідають обставинам справи і вимогам закону.

Згідно п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з`явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Як вбачається з матеріалів справи позивача було належним чином повідомлено про розгляд справи 20 червня 2013 року.

В той же час суд не прийняв до уваги заяву представника Харківський національний університет внутрішніх справ - Греценко Н.О., в якій він просив розглядати справу без участі представника позивача (а.с.32).

З огляду на наведене , на підставі п.3 ч.1 ст.311 ЦПК України, судова колегія скасовує ухвалу і справу направляє до того ж суду для продовження розгляду в зв`язку з невідповідністю висновків суду обставинам справи.

Керуючись п.3 ч.1 ст.311, ст.ст. 313, 315, 317, 319 ЦПК України, судова колегія, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу представника позивача Харківського національного університету внутрішніх справ - Авдєєва Олександра Олександровича задовольнити.

Ухвалу Чугуївського міського суду Харківської області від 20 червня 2012 року скасувати і справу направити до того ж суду для продовження розгляду.

Ухвала суду апеляційної інстанції оскарженню не підлягає як така, що не перешкоджає подальшому провадженню у справі.

Головуючий -

Судді:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація