Судове рішення #31613065

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


Справа №384/624/13-п

пров. № 3/384/356/2013

                                        


14 серпня 2013 року


Суддя Вільшанського

районного суду

Кіровоградської області                      ОСОБА_1

розглянувши (відповідно закріпленому статтею 279 КУпАП порядку) у відкритому судовому засіданні у залі суду в смт. Вільшанка Кіровоградської області справу про притягнення ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, студента комунального вищого навчального закладу «Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського» Кіровоградської області,

- до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 197 КУпАП,-


В С Т А Н О В И В:


          ОСОБА_2, досягши 16-ти річного віку 25.09.2012 року, в місячний термін не звернувся до відповідних органів для виготовлення паспорта громадянина України, та до 26 вересня 2012 року проживав без паспорта, що є порушенням п.18 «Положення про паспорт громадянина України», затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26.06.1992 року №2503-ХІІ, за що передбачена відповідальність за ст.197 КУпАП.

          ОСОБА_2 в судовому засіданні повністю визнав себе винним у вчиненні адмінстративного правопорушення за вказаних вище обставин та щиро розкаявся.

Поряд з цим, дані протоколу про адміністративне правопорушення ПР МКВ №004122 від 24 липня 2013 року свідчать про те, що ОСОБА_2, досягши віку, з якого громадянин України зобов’язаний мати паспорт, проживав без нього, в зв’язку з чим підлягає відповідальності за ст.197 КУпАП.

Відповідно до ч.1 ст.13 Кодексу України про адміністративні правопорушення, до осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені статтею 241 цього Кодексу.                    

Згідно зі ст. 24-1 КупАП, за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані такі заходи впливу: зобов'язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого; попередження; догана або сувора догана; передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

Дослідивши матеріали справи, врахувавши її конкретні обставини та особу правопорушника, який щиро розкаявся у скоєному, суд приходить до висновку про винність ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.197 КУпАП, та на підставі ст. 24-1 КУпАП вважає за необхідне застосувати до нього захід впливу у вигляді попередження.

          

          На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 13, 24-1, 221, 245, 280, 283-285 КУпАП,


П О С Т А Н О В И В:


          ОСОБА_2 визнати винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ст.197 КУпАП, та на підставі ст. 24-1 КУпАП застосувати до нього захід впливу у вигляді попередження.

          Постанова може бути оскаржена прокурором, особою, щодо якої її винесено, а також потерпілим до апеляційного суду Кіровоградської області через Вільшанський районний суд Кіровоградської області шляхом подачі протягом десяти днів з дня винесення постанови апеляційної скарги.          

          


          Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація