Судове рішення #31595330


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження


14 серпня 2013 року м. Рівне


Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення апеляційного суду Рівненської області Сачук В.І., одержавши матеріали кримінального провадження №12012190050000040 по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч.2 ст. 307 КК України за апеляційною скаргою прокурора на вирок Володимирецького районного суду від 4 липня 2013 року,-


ВСТАНОВИВ:


Подана прокурором апеляційна скарга на вирок Володимирецького районного суду від 4 липня 2013 року відповідає вимогам ст.396 КПК України, а тому підлягає до розгляду в апеляційній інстанції.


Керуючись ст. 398 КПК України,


УХВАЛИВ:


Відкрити апеляційне провадження у справі по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч.2 ст. 307 КК України за апеляційною скаргою прокурора на вирок Володимирецького районного суду від 4 липня 2013 року.

Копії апеляційної скарги із доданими до неї матеріалами надіслати учасникам судового провадження.

Заперечення на апеляційну скаргу можуть бути подані протягом п'яти днів з моменту отримання копії апеляційної скарги.


Суддя апеляційного суду В.І. Сачук

Рівненської області


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація