Судове рішення #31592841

Справа № 119/6395/13-п


Справа № 119/6395/13-п

№ 3/119/1704/13

П О С Т А Н О В А

Іменем України



           14 серпня 2013 року                                                                         м. Феодосія

          Суддя Феодосійського міського суду АР Крим Гаврилюк І.І., розглянув справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з Управління Укртрансінспекції в АР Крим про притягнення до адміністративної відповідальності:


ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працюючого водієм у КП „Леді-С”, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2

у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КпАП України,


В С Т А Н О В И В:


           01.08.2013р. о 16 год. 30 хв. на Керченському шосе м. Феодосія був виявлений громадянин ОСОБА_1, який організовував господарську діяльність по перевезенню пасажирів на автомобілі „ВАЗ 21061”, держ.номер АК 0412 ВР, не маючи ліцензії, згідно ст.39 Закону України «Про автомобільний транспорт».

          ОСОБА_1 до суду не з`явився, причин неявки не повідомив, про день слухання справи сповіщений належним чином. Керуючись ст. 268 КпАП України, суд розглянув справу за відсутності правопорушника.

Факт правопорушення підтверджений протоколом про адміністративне правопорушення, фототаблицєю до протоколу, поясненнями правопорушника.

Керуючись ст. 164 ч.1, 284, 294 КпАП України, суд, -


П О С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.164 КпАП України і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340-00 грн.

Штраф підлягає внесенню протягом 15-ти діб на р/р 31112106700024, отримувач Держбюджет м. Феодосії, код 21081100, банк ГУ ГКС в АР Крим м. Сімферополь, МФО 824026, ЄДРПОУ 37986011.

У разі несплати правопорушником штрафу не пізніше як через п’ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови не пізніше як через п’ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення, у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.

Строк пред’явлення до виконання протягом 3 місяців.

          Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим протягом 10 діб з дня її винесення.



                    Суддя І.І. Гаврилюк


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація