Судове рішення #31494916

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД м. СІМФЕРОПОЛЯ

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

95006, Україна, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Хромченка, 6-а, тел./факс (0652) 22-82-68, inbox@zl.cr.court.gov.ua

Справа № 122/17643/13-ц

Провадження по справі 2/122/1808/13


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху


11 липня 2013 року cуддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Домнікова М.В., розглянувши матеріали, поданої у порядку цивільного судочинства позовної заяви ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про виселення, -


в с т а н о в и в :


ОСОБА_2 звернувся до суду із позовною заявою до ОСОБА_3 про виселення.

Пред'явлена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки у відповідності з ч. 5 ст. 119 ЦПК України, у якій визначені загальні вимоги до форми та змісту позовної заяви, встановлено що, до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.

Звертаючись до суду із позовною заявою ОСОБА_2 просить суд висилити ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 з домоволодіння АДРЕСА_1.

Відповідно до п.п. 2 п. 1 ч. 2 ст. 4 цього ж Закону за подання до суду позовної заяви немайнового характеру позивач повинен сплатити судовий збір в розмірі 0,1 розміру мінімальної заробітної плати, тобто в розмірі 114,70 грн.

Але ж, ОСОБА_2 всупереч вимог діючого законодавства не додав до матеріалів позовної заяви квитанцію про сплату судового збору відповідно до вимог діючого законодавства.

Також у відповідності з ч. 1 ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Однак, зазначені вимоги діючого законодавства позивачем також не виконані та не надана копія позовної заяви та копії всіх документів, що були додані до позову для направлення відповідачу.

Крім того, у позовних вимог ОСОБА_2 ставить питання про виселення зі спірного домоволодіння, окрім зазначеного у якості відповідача ОСОБА_3, ще й ОСОБА_4, ОСОБА_5, але ж не визначає цих осіб у якості відповідачів за позовними вимогами.

Відповідно до положень ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Керуючись статтями 119, 120, 121, 293-294 Цивільного процесуального кодексу України, суддя,-


у х в а л и в:


Позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про виселення - залишити без руху, запропонувавши позивачу виправити зазначені недоліки у строк, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали.

Роз'яснити позивачу, що в разі не усунення недоліків позов буде вважитися неподаним та повернутий.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції у частині вимоги щодо сплати судових витрат подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація