Судове рішення #31492934


СУДАЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Справа 118/1599/13-цроку

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху


13 серпня 2013 року м. Судак

Суддя Судацького міського суду Автономної Республіки Крим Морозова Л.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні гаражем та відшкодування моральної шкоди,

В С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні гаражем та відшкодування моральної шкоди.

Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху за таких підстав.

Відповідно до положень частини 5 статті 119 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у розмірі, встановленому діючим законодавством.

Позивач просить стягнути на його користь з відповідача 20 000 гривень моральну шкоду

Судовий збір з цієї суми позивачем не сплачено.

З 01 листопада 2011 року набрав чинності Закон України «Про судовий збір», який визначає правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.

Пунктом 1.1 частини 2 статті 4 Закону України «Про судовий збір» передбачено, що за подання до суду позовної заяви майнового характеру справляється судовий збір в розмірі 1 відсотку ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати, тобто не менше 229,40 грн. та не більше 3441 грн. 00 коп. за подання позовної заяви про відшкодування моральної шкоди визначається з урахуванням ціни позову, що встановлюється згідно з підпунктом 1 цього пункту.

ОСОБА_1 судовий збір при подачі позовної заяви щодо стягнення моральної шкоди в розмірі 20 000 гривень не сплатив.

Таким чином, позивачу потрібно доплатити судовий збір або надати відповідні документи, які підтверджують наявність підстав для звільнення від сплати судового збору, передбачені законом.

Відповідно до ст.121 ЦПК України позовна заява, подана без дотримання вимог, передбачених статтею 119 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя


У Х В А Л И В:


Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні гаражем та відшкодування моральної шкоди - залишити без руху.

Встановити позивачу строк для усунення вказаних недоліків - п'ять днів з дня отримання позивачами копії ухвали.

Роз'яснити позивачу, що у випадку не усунення недоліків позовна заява буде вважатися неподаною та повернена позивачу.

Ухвала щодо сплати судового збору може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня винесення ухвали. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя: -



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація