Справа № 754/13029/13-к
Вирок
Іменем України
12.08.2013
Місто Київ
Деснянський районний суд м.Києва в складі :
головуючий - суддя Котович О.Л.,
секретар - Опішняк М.П.,
з участю прокурора Ігнатюк І.В.,
обвинуваченого ОСОБА_2,
потерпілої ОСОБА_3,
провівши в залі суду відкрите підготовче судове засідання за обвинувальним актом з угодою про примирення у кримінальному провадженні № 12013110030007433,
за яким у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, обвинувачується
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м.Києва, громадянин України, проживаючий і зареєстрований в АДРЕСА_1, не судимий,
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_2 20 травня 2013 року біля 19 годин 30 хвилин скористався тим, що за його діями ніхто не спостерігає, і таємно викрав з квартири АДРЕСА_1 належний ОСОБА_3 телевізор "LG 23 system" вартістю 500 гривень.
Таким чином ОСОБА_2 вчинив кримінальне правопорушення, яке передбачено ч.1 ст.185 КК України і полягає в таємному викраденні чужого майна (крадіжка).
29 липня 2013 року між ОСОБА_2 і ОСОБА_3 укладена угода, в якій сторони дійшли згоди щодо формулювання обвинувачення і його правової кваліфікації за ч.1 ст.185 КК України, щодо істотних для даного кримінального провадження обставин, при цьому обвинувачений беззастережно визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, взяв зобов'язання відшкодувати заподіяну шкоду і сторони узгодили покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік із звільненням від його відбування з випробуванням і іспитовим строком 1 рік на підставі ст.75 КК України.
Обвинувачений погодився на призначення такого покарання і усвідомив наслідки укладення та затвердження угоди, передбачені ст.473 КПК України.
Виконавши вимоги ст.ст.342-348 КПК України, з'ясувавши в учасників судового провадження їх думку щодо можливості затвердження угоди, суд вважає, що угода підлягає затвердженню з ухваленням вироку і призначенням узгодженого сторонами покарання з наступних підстав.
Угода узгоджена з положеннями ст.ст.468, 469, 470, 472 КПК України і при її укладенні вимоги закону дотримані.
В судовому засіданні з'ясоване цілковите розуміння обвинуваченим положень пунктів 1-4 ч.5 ст.474 КПК України і своїх прав, а також наслідків укладення і затвердження угоди.
Суд з'ясував у потерпілої цілковите розуміння наслідків затвердження угоди, передбачених ст.473 КПК України.
Суд переконався в добровільності укладення сторонами угоди і правильності правової кваліфікації кримінального правопорушення.
При затвердженні угоди будуть виконані умови, передбачені ч.7 ст.474 КПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.314, 374, 474, 475 КПК України, суд
ЗАСУДИВ :
Затвердити угоду про примирення від 29 липня 2013 року між потерпілою ОСОБА_3 і підозрюваним ОСОБА_2
ОСОБА_2 визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, і призначити йому узгожене з потерпілою покарання у виді позбавлення волі на строк один рік.
На підставі угоди і ст.75 КК України звільнити ОСОБА_2 від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо ОСОБА_2 протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину і згідно ст.76 КК України виконає обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції і повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.
Строк відбування ОСОБА_2 покарання починається з часу проголошення вироку.
Вирок на підставі угоди може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених ст.394 КПК України, шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційного суду м.Києва через Деснянський районний суд м.Києва протягом 30 днів з дня проголошення вироку, особою, яка перебуває під вартою - протягом 30 днів з моменту отримання копії вироку, особою, яка не викликалась в суд - протягом 30 днів з дня отримання копії вироку.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку на подачу апеляційної скарги за відсутності такої скарги, а при оскарженні вироку - після постановлення ухвали апеляційним судом про відхилення апеляційної скарги.
Вирок, який набрав законної сили, обов'язковий для осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, а також для усіх фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх службових осіб, і підлягає виконанню на всій території України.
У разі невиконання угоди про примирення потерпілий має право звернутись до суду, який затвердив таку угоду, з клопотанням про скасування вироку протягом встановлених законом строків давності притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення відповідного кримінального правопорушення.
Копію вироку негайно після проголошення вручити обвинуваченому і прокурору.
Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку.
Головуючий :