Справа № 3 -2405/08
ПОСТАНОВА
іменем України
10 вересня 2008 року місто Кіровське
Суддя Кіровського міського суду Донецької області Артеменко Л.І., розглянувши матеріали, які надійшли з відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території м.Кіровське та автомобільно-технічної інспекції при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Кіровське Донецької області, громадянина України, працюючого ВАТ «Шахта «Комсомолець Донбасу», УПР-5 прохідником, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1,
за ст. 121 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановив:
24 серпня 2008 року о 10 годині 30 хвилин в м. Кіровське по вул. Шевченка,ОСОБА_1. керував транспортним засобом марки «GRAND ORIX» з об'ємом двигуна 150 см.куб., який не зареєстрований у Державтоінспекції, чим порушив п.2.9.в Правил дорожнього руху України.
ОСОБА_1 у судове засідання не з'явився, клопотання про відкладення розгляду справи не представив, був належним чином повідомлений про час та місце слухання справи, у зв'язку з чим суд вважає можливим розглянути справу на підставі представлених документів згідно до ст. 268 КУпАП.
Факт правопорушення, вчиненого ОСОБА_1, підтверджується складеним відносно нього протоколом про адміністративне правопорушення та поясненнями, викладеними в протоколі.
В діях ОСОБА_1 міститься склад правопорушення, передбаченого ст.121 ч.4 КУпАП.
При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, ступінь вини порушника; обставин, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, не встановлено.
Керуючись ст.ст. 121 ч.4, 221, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення суд, -
ПОСТАНОВИВ:
До ОСОБА_1 застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі вісімдесят п'ять гривень.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: