Справа №4-2548/08
2008 рік
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
7 листопада 2008 року Печерський районний суд міста Києва у складі:
головуючого - судді Умнової О.В.
при секретарі - Скопенко Л.А.
з участю прокурора - Байдюка Д.А.
розглянувши подання слідчого СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Шайхета С.О. про надання дозволу на проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1., за адресою: АДРЕСА_1, матеріали кримінальної справи №56-1725, -
В С Т А Н О В И В :
Слідчий в СВ Печерського РУ ГУ МВС України у м. Києві за згодою заступника прокурора Печерського району м. Києва Ярошенко Ю.І. звернувся до суду з вищевказаним поданням, мотивуючи тим, що СВ Печерського РУ ГУ МВС України у м. Києві розслідується кримінальна справа №56-1725 порушена прокуратурою Печерського району м. Києва по факту вчинення злочинів, передбачених ч.4 ст.190 КК України, ч.2, ч.3 ст.358 КК України. В ході розслідування даної кримінальної справи встановлено, що невстановлені особи, діючи за попередньою змовою у групі, маючи умисел на незаконне заволодіння, шляхом обману, половиною квартири АДРЕСА_2, яка перебувала на балансі благодійного фонду "Зоресвіт" і якою, на законних підставах користувалася ОСОБА_2., без відома та згоди останньої, шляхом підроблення підписів від її імені у документах, які були необхідні для здійснення приватизації зазначеної квартири, а також внесення в такі документи завідомо неправдивих відомостей про те, що членом сім'ї ОСОБА_2. (сестрою) нібито є ОСОБА_3., в травні 1999 року оформили через благодійний фонд "Зоресвіт" право спільної сумісної власності на вказану квартиру у рівних долях на ОСОБА_2. та ОСОБА_3. 28.12.2004 року ОСОБА_3. подарувала оформлену на неї, частину вказаної квартири ОСОБА_4., чим спричинено шкоду в особливо великих розмірах ОСОБА_2.
Слідством також встановлено, що паспортистом благодійного фонду "Зоресвіт", на балансі якого знаходився буд. АДРЕСА_2 була гр-ка ОСОБА_1., яка є рідною сестрою ОСОБА_3. та ОСОБА_4.
Слідчий вказує на те, що в ході проведення по даній кримінальній справі почеркознавчої експертизи начальник ВЕКЗР Печерського НДЕКЦ при РУ ГУ МВС України в м. Києві звернувся з клопотанням про надання вільних зразків почерку (підписів) ОСОБА_2., ОСОБА_4., ОСОБА_1., ОСОБА_1., виконаних в період з 1998 року по 2003 рік, оскільки наявний порівняльний матеріал є недостатнім.
Слідчий вважає, що за місцем проживання ОСОБА_1. можуть знаходитися документи з її вільними зразками почерку і підписів, що забезпечать виконання заявленого експертом клопотання та проведення почеркознавчої експертизи по кримінальній справі, а також предмети, які мають значення речових доказів і сприятимуть встановленню об'єктивної істини по справі.
Дослідивши подання, яке підтримав прокурор, матеріали кримінальної справи №56-1725 вважаю, що подання слід задовольнити, оскільки наявні в кримінальній справі матеріали дають достатні підстави вважати, що за місцем проживання ОСОБА_1 ., за адресою: АДРЕСА_1, можуть знаходитися документи з її вільними зразками почерку і підписів, виконаних в період з 1998 року по 2003 рік, що забезпечать виконання заявленого експертом клопотання про надання таких матеріалів, проведення почеркознавчої експертизи по кримінальній справі, а також предмети, які мають значення речових доказів, що мають значення для встановлення істини у справі.
Керуючись ст.177 КПК України, -
П О С Т А Н О В И В :
Подання слідчого СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Шайхета С.О. задовольнити.
Надати дозвіл на проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 ., за адресою: АДРЕСА_1.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Умнова О.В.