Судове рішення #31452437

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ


УХВАЛА


08 серпня 2013 року Справа № 5010/1126/2012-Б-25/24

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:

головуючого Хандуріна М.І.,

суддів:Білошкап О.В., Короткевича О.Є.,

розглянувши матеріали касаційної скарги Чорнописької Оксани Ярославівни

на постановуЛьвівського апеляційного господарського суду від 19.06.2013

у справі господарського суду№ 5010/1126/2012-Б-25/24 Івано-Франківської області

за заявоюОСОБА_4

доТовариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія Станіславінвестбуд"

про визнання банкрутом,

розпорядник майнаарбітражний керуючий Пурій Р.П.,


В С Т А Н О В И В :


Подана ОСОБА_4 касаційна скарга не може бути розглянута Вищим господарським судом України, оскільки не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.

Касаційна скарга по формі та змісту повинна відповідати вимогам статті 111 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до ч. 4 статті 111 ГПК України до касаційної скарги додаються докази сплати судового збору і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

Всупереч зазначеним вимогам, подана скаржником касаційна скарга не містить доказів надсилання копій касаційної скарги іншій стороні у справі, про що Вищим господарським судом України складено АКТ № 08.03-10/89 від 07.08.2013.

Відповідно до ч. 1 ст. 1111 ГПК України, особа, яка подала касаційну скаргу, надсилає іншій стороні у справі копії касаційної скарги і доданих до неї документів, які у цієї сторони відсутні.

Відповідно до п. 3 ст. 1113 Господарського процесуального кодексу України, касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо до скарги не додано доказів надіслання її копії іншій стороні (сторонам) у справі.

Зважаючи на те, що касаційна скарга не відповідає вимогам Господарського процесуального кодексу України, скарга не дає підстав для перегляду постанови Львівського апеляційного господарського суду від 19.06.2013 в касаційному порядку і підлягає поверненню.

При цьому, колегія суддів вважає за необхідне зазначити, що після усунення обставин, наведених у пунктах 1, 2, 3, 4 і 6 частини першої цієї статті, касаційна скарга може бути подана повторно.

Керуючись ст.ст. 86, 111, п. 3 ст. 1113 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України

У Х В А Л И В :


Касаційну скаргу ОСОБА_4 на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 19.06.2013 у справі № 909/458/13 повернути скаржнику.



Судді Хандурін М,І.


Білошкап О.В.


Короткевич О.Є.



  • Номер:
  • Опис: банкрутство
  • Тип справи: Розстрочення, відстрочення, повернення судового збору та звільнення від його сплати (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5010/1126/2012-Б-25/24
  • Суд: Львівський апеляційний господарський суд
  • Суддя: Хандурін М.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Залишено без розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 30.11.2016
  • Дата етапу: 01.12.2016
  • Номер:
  • Опис: визнання банкрутом
  • Тип справи: Розстрочення, відстрочення, повернення судового збору та звільнення від його сплати (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5010/1126/2012-Б-25/24
  • Суд: Західний апеляційний господарський суд
  • Суддя: Хандурін М.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.05.2019
  • Дата етапу: 05.06.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація