Судове рішення #3144207
Справа № 2-756

Справа № 2-756

2008 року

категорія № 4

 

 

РІШЕННЯ

Іменем України

 

02 липня 2008 року Балаклавський районний суд міста Севастополя у складі:

         головуючого-судді Ліморенко І.І.

         при секретарі Степановій Ю.Ю.

         за участю -  позивача ОСОБА_1.

                            -  представника позивача  Новицького Е.К.        

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Севастополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1до СГВК «Горний» про признання права власності -

 

встановив:

 

         ОСОБА_1. звернулася до суду із позовом до СГВК „Горний” про визнання права власності - кімнату АДРЕСА_1, мотивуючи тим, що ОСОБА_1., за наслідками аукціону і за рішенням загального збору співвласників майна СГВК„Горний” від 14.11.2005 року отримала право на виділення їй у власність даної кімнати.

         У судовому засіданні позивач та представник позивача позовні вимоги підтримали та позивач пояснила суду, що 10.11.2005 року вона має право, на пай з майна реорганізованого КСП „Пам'ять Леніна” і як учасник договору „Про сумісне користування і розпорядження майном” взяла участь в аукціоні по виділенню даного майна у натурі в особисту власність. За наслідками аукціону і за рішенням загального збору співвласників майна СГВК „Горний” від 14.11.2005 року вона отримала право на виділення їй у власність кімнату АДРЕСА_1. 14 квітня 2006 року по акту прийому - передачі №28 прийняла дану кімнату. Коли звернулася для реєстрації права власності на кімнату у БТІ і ДРОНІ міста Севастополя, то її було відмовлено, із причин, що факт придбання ним даного житлового приміщення не був нотаріально засвідчений. Просила суд визнати за нею право власності на кімнату АДРЕСА_1.

Представник СГВК „Горний” у судове засіданні не з'явився. Про час та місто слухання справи повідомлений належним чином. с  ому засіданні позовні вимоги визнав. До початку судового розгляду від нього надійшла заява, в котрій він погодився з позовними вимогами та просить суд розглянути справу у його відсутність.

         Вислухавши пояснення позивача, представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги обґрунтовані і підлягають задоволенню.

         Судом встановлено, що ОСОБА_1. за наслідками аукціону і за рішенням загального збору співвласників майна СГВК„Горний” від 14.11.2005 року отримала право на виділення їй у власність кімнати АДРЕСА_1, 14 квітня по акту прийому - передачі № 28 прийняла дану кімнату.

         Коли звернулася для реєстрації права власності на кімнату в БТІ та ДРОНІ міста Севастополя, то їй було відмовлене, із причин, що факт придбання даного житлового приміщення не був нотаріально засвідчений.

         Таким чином, матеріалами справи підтверджено, що ОСОБА_1 .  на праві приватної власності належить нерухоме майно - кімната АДРЕСА_1 .

         На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 213-215 ЦПК України, відповідно до ст. ст. 328, 329 ЦК України, суд

 

вирішив:

 

Позовні вимоги ОСОБА_1задовольнити у повному  обсязі.

         Признати за ОСОБА_1 право власності на кімнату  АДРЕСА_1 .        

  На рішення може бути подана апеляційна скарга протягом 20 днів в Апеляційний суд міста Севастополя через Балаклавський районний суд мста Севастополя, після попередньої подачі заяви про апеляційне оскарження, термін подачі якої законом визначений 10 днів.

 

 

Суддя Балаклавського районного суду

міста Севастополя                                                                          

 

  • Номер: 22-ц/778/2496/17
  • Опис: про скасування заходів забезпечення позову
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-756/08
  • Суд: Апеляційний суд Запорізької області
  • Суддя: Ліморенко I.Х.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.05.2017
  • Дата етапу: 15.06.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація