04.07.2013
Апеляційний суд міста Севастополя
Справа № 22-ц/797/1805/13
Категорія 27
Головуючий у першій
інстанції Лугвіщик А.М.
Доповідач у апеляційної
інстанції Водяхіна Л. М.
У Х В А Л А
04.07.2013 м. Севастополь
Суддя Апеляційного суду м.Севастополя Водяхіна Л.М., ознайомившись з апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" на рішення Гагарінського районного суду м.Севастополя від 09 квітня 2013 року по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" до ОСОБА_3 про звернення стягнення,-
ВСТАНОВИЛА:
Апеляційна скарга Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" подана протягом встановленого ЦПК України строку на апеляційне оскарження.
Справа оформлена відповідно до вимог ст.295 ЦПК України, справу оформлено належним чином.
На підставі викладеного вважаю, що справа підлягає прийняттю до розгляду апеляційного суду.
Керуючись ст.297 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИЛА:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" на рішення Гагарінського районного суду м.Севастополя від 09 квітня 2013 року по цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" до ОСОБА_3 про звернення стягнення.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії апеляційної скарги і встановити строк до 26 липня 2013 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Л.М. Водяхіна