308/1456/13- ц
УХВАЛА
Іменем України
30.01.2013 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Фазикош О.В., розглянувши заяву Ужгородського РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго»до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення вартості необлікованої електричної енергії,-
встановив:
Заявник Ужгородський РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго»звернувся до Ужгородського міськрайонного суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 вартість необлікованої електричної енергії в сумі 1392,27 грн.
Відповідно до ч. 2 ст. 98 ЦПК України у заяві про видачу судового наказу має бути зазначено: найменування суду, в який подається заява; ім'я (найменування) заявника та боржника, а також ім'я (найменування) представника заявника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження; вимоги заявника і обставини, на яких вони ґрунтуються; перелік документів, що додаються до заяви.
Відповідно до ч. 6 ст.98 ЦПК України до неналежно оформленої заяви застосовуються положення статті 121 цього Кодексу.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Відповідно до пунктів 3, 5, 6 ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити: зміст позовних вимог; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
Відповідно до п.п. 1, 2 ст. 19 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.
Окрім цього, відповідно до ст. 1 Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію»встановлено, що заборгованість з квартирної плати (плати за утримання житла) та плати за комунальні послуги (водо-, тепло-, газопостачання, послуги водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) (далі - житлово-комунальні послуги) наймачів жилих приміщень та власників жилих будинків або квартир (далі - громадяни), яка склалася на дату набрання чинності цим Законом перед надавачами житлово-комунальних послуг, реструктуризується на термін до 60 місяців залежно від суми боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації. Для реструктуризації заборгованості громадяни укладають з підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг договори про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги (договір про реструктуризацію заборгованості).
Враховуючи вищенаведене, слід зазначити, що матеріалах справи відсутній договір між ОСОБА_2 та заявником про надання послуг споживання електричної енергії та договір про реструктуризацію заборгованості.
На підставі вищенаведеного, а також враховуючи те, що до матеріалів справи не було додано, а ні договір про надання послуг споживання електричної енергії, а ні договір про реструктуризацію заборгованості, вважаю, що заяву слід залишити без руху і надати заявнику строк для усунення зазначених недоліків.
На підставі наведеного та керуючись ст. 19 Закону України "Про житлово-комунальні послуги"ст.ст. 98, 119, 120, 121, 209-210, 293 ЦПК України,суд,
ухвалив:
Заяву Ужгородського РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго»до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення вартості необлікованої електричної енергії, залишити без руху до усунення недоліків.
Повідомити заявника про необхідність виправити зазначені недоліки заяви до 11 лютого 2013 року, але не більше п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Роз'яснити, що інакше заява буде вважатися неподаною та повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду О.В. Фазикош