Судове рішення #3128932
9/120


ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

      

"22" жовтня 2008 р.                                                             Справа  № 9/120


За позовом Дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор" в особі філії "Ужгородська ДЕД", м. Ужгород

до відповідача ТОВ "Енергоресурси", м.Ужгород

про стягнення 94 868 грн.

                                                                                                 Суддя Бобрик Г.Й.

 Представники:

від позивача -

від відповідача - не з"явився


СУТЬ СПОРУ: Дочірнім підприємством "Закарпатський облавтодор" в особі філії "Ужгородська ДЕД", м. Ужгород заявлено позов до ТОВ "Енергоресурси", м.Ужгород про стягнення 94 868 грн. боргу за виконані підрядні роботи згідно контракту від 05.05.2008р. № 2.


          Відповідач подав суду письмовий відзив на позовну заяву від 21.10.2008 р. № 1057, яким повідомив, що платіжним дорученням від 14.05.2008 р. № 3168 сплатив на рахунок позивача борг за підрядним контрактом. Просить суд відкласти розгляд справи на інший термін для подання суду доказів на підтвердження сплати заборгованості. Разом з тим, просить суд врахувати, що посилання позивача у змісті позовної заяви на норми ЦК УРСР, який втратив чинність із 01.01.2004 р., є на думку відповідача, недоцільним до даних правовідносин, які виникли після набрання чинності ЦК України.

               

          У зв"язку з наведеним є необхідність витребування від сторін додаткових доказів. Господарський суд відкладає розгляд справи на інший термін.


          Керуючись п.п. 2, 3 ст. 77, ст. 86  Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В :


1. Розгляд справи відкласти  на "06" листопада 2008 р. на 11 год.

2.Зобов"язати сторони подати до дня розгляду справи господарському суду:

а) позивача: оригінал підрядного контракту № 2 від 05.05.2008 р. та первинних документів (для огляду в судовому засіданні, належним чином засвідчені документи для справи), письмові спростування відзиву відповідача та докази, що  їх підтверджують.

б)відповідача: докази на підтвердження викладених у відзиві обставин, довідку про стан погашення заборгованості перед позивачем на день розгляду справи.

3. Явку уповноважених представників сторін в засідання суду по розгляду справи визнати обов’язковою.



Суддя                                                                                         Бобрик Г.Й.


  • Номер:
  • Опис: МАЙНОВИЙ
  • Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 9/120
  • Суд: Господарський суд Херсонської області
  • Суддя: Бобрик Г.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.05.2018
  • Дата етапу: 17.05.2018
  • Номер:
  • Опис: стягнення компенсацій за порушення права інтелектуальної власності 47 050 000,00 грн.
  • Тип справи: Позовна заява(звичайна)
  • Номер справи: 9/120
  • Суд: Господарський суд міста Києва
  • Суддя: Бобрик Г.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.05.2011
  • Дата етапу: 01.02.2012
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація