Судове рішення #31226465

                                                                                Справа № 3-436/215/13-п.


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


30 січня 2013 року суддя Кам’янобрідського районного суду м. Луганська Темнікова А.О. розглянувши матеріали, які надійшли з Кам'янобрідського РВ ЛМУ УМВС України в Луганській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працюючого, проживаючого та зареєстрованої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, за ч. 1 ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-


ВСТАНОВИВ:


27.12.2012р. о 12 год. 00 хв. ОСОБА_1, знаходячись біля магазину «Мечта»по вул. Артема, 83/б у м. Луганську, здійснював торгівлю ялинками у невстановленому місці, чим вчинив правопорушення передбачене ч.1 ст. 160 КУпАП.

Правопорушник ОСОБА_1 у судовому засіданні пояснив, що дійсно здійснював торгівлю у невстановленому місці при обставинах вказаних у протоколі, вину визнав, у скоєному розкаявся.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні вказаного правопорушення підтверджується:

-          протоколом про адміністративне правопорушення № 203780 від 27.12.2012р. (а.с.2-3);

-          постановою за справою про адміністративне правопорушення від 27.12.2012 року (а.с.4);

-          поясненнями ОСОБА_1.(а.с.7).

Враховуючи викладене, суд вважає, що вина ОСОБА_1 доказана, його дії кваліфіковані правильно за ч.1 ст. 160 КУпАП.

Відповідно до ст.ст. 23, 33 КУпАП при призначенні покарання суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника та обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність і вважає, що оскільки адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, покарання слід призначити у вигляді штрафу без конфіскації предметів торгівлі.

Вилучений товар, слід повернути ОСОБА_1М за належністю.

Керуючись ст. ст. 160, 283, 284 КУпАП, -


ПОСТАНОВИВ:


ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 160 КУпАП та призначити стягнення у вигляді 119 (сто дев’ятнадцять) гривень штрафу у дохід держави без конфіскації предметів торгівлі.

Вилучений товар, повернути ОСОБА_1 за належністю.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді Луганської області через Кам’янобрідський районний суд м. Луганська протягом десяти днів з дня її винесення.




Суддя Кам’янобрідського

районного суду м. Луганська                                А.О. Темнікова



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація