Судове рішення #31192398

11.09.2012


№2-1150/2012р.

У Х В А Л А


11 вересня 2012 року суддя Кам'янобрідського районного суду м. Луганська ТЕМНІКОВА А.О., розглянувши позовну заяву ПАТ «ДельтаБанк»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -


В С Т А Н О В И В :


ПАТ «ДельтаБанк»звернувся до суду із позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.


Зазначену позовну заяву вважаю за необхідне залишити без руху, оскільки вона не відповідає вимогам, викладеним у ст. 119 ЦПК України, а саме.

Згідно зі ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ч. 8 ст. 119 ЦПК України, якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.

Як убачається з тексту позовної заяви та доданої до неї документів, позов було подано до суду представником ПАТ «ДельтаБанк»ОСОБА_2, яка діє на підставі довіреності, виданої 12.12.2011р. При цьому, згідно доданої до позову копії довіреності, вона втрачає чинність в момент припинення трудових відносин повіреного (ОСОБА_2) з довірителем (ПАТ «ДельтаБанк») або 31.12.2015р. в залежності від того, яка подія відбудеться раніше.

Однак, незважаючи на те, що довіреність, видана ОСОБА_2, має вказівку на втрату її чинності у разі припинення трудових відносин, представник ПАТ «ДельтаБанк», одночасно з подачею позову не надала будь-яких документів, які свідчать про перебування її у трудових відносинах з ПАТ «ДельтаБанк» на момент звернення до суду з даним позовом. Тобто, представником ПАТ «ДельтаБанк»ОСОБА_2 фактично не надано документів, які підтверджують її повноваження.

За таких обставин суд вважає необхідним застосувати вимоги ст. 121 ЦПК України, відповідно до яких суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір чи не оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.


Керуючись ст.121 ЦПК України, суддя,-


У Х В А Л И В:


Позовну заяву ПАТ «ДельтаБанк»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором залишити без руху.


Запропонувати позивачу виправити указані в ухвалі суду недоліки у строк, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали, та роз'яснити, що в іншому випадку заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачу.


Ухвала про залишення позовної заяви без руху оскарженню не підлягає.


СУДДЯ: А.О. Темнікова


  • Номер: 6/752/954/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1150/12
  • Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
  • Суддя: Темнікова А.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.07.2019
  • Дата етапу: 29.07.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація