Справа №436/821/13ц
Провадження№2/436/577/13
У Х В А Л А
про визнання явки обов'язковою
07 травня 2013 року м. Луганськ
Кам'янобрідський районний суд м. Луганська у складі:
головуючого - судді ТЕМНІКОВОЇ А.О.,
при секретарі - КОРОБКІНІЙ О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Луганську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Кам'янобрідського районного суду м. Луганська перебуває вищезазначена цивільна справа.
До початку судового засідання від позивача ОСОБА_1 надійшла заява про розгляд справи за його відсутністю.
У судовому засіданні відповідачка заявила клопотання про визнання явки позивача обов'язковою, через те, що з урахуванням наявних в матеріалах справи документів та доказів, для повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи по суті, існує необхідність в отриманні його особистих пояснень з приводу підстав розірвання шлюбу, а також думки щодо можливості надання строку для примирення для збереження сім'ї.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 169 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених ст. 157 ЦПК України, якщо визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутністю, дала особисті пояснення.
Враховуючи вищевикладене, суд, відповідно до ст. 169 п. 4 ЦПК України, вважає за необхідне особисту участь позивача в судовому засіданні визнати обов'язковою для надання пояснень з приводу доводів, викладених у позові.
Керуючись ст. ст. 10-11, 15, 27, 77, 169, 176, 209-210 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Визнати обов'язковою участь в судовому засіданні ОСОБА_1 при розгляді цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Слухання справи відкласти до 27.05.2013р. до 9:30 години.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
ГОЛОВУЮЧИЙ: А.О.ТЕМНІКОВА