ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Луганської області 91016, м.Луганськ пл.Героїв ВВВ 3а тел.55-17-32 |
|
ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ СУД Луганской области 91016, г.Луганск пл.Героев ВОВ 3а тел.55-17-32 |
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20.11.06 Справа № 7/567пн
Суддя Калашник Т.Л., розглянув матеріали справи за позовом
Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську, м. Луганськ
до Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, м. Луганськ
про припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця
в присутності представників сторін:
позивача -Сухаревська С.О., довіреність № 190/10 від 10.01.06;
відповідача -не прибув.
Суть спору: позивачем заявлено вимогу про припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця ОСОБА_1.
Відповідач відзив на позовну заяву та витребувані судом матеріали не надав, вимогу позивача не оспорив, участь свого представника у судовому засіданні не забезпечив, тому справа розглядається відповідно до ст. 75 ГПК України за наявними матеріалами.
Розглянувши матеріали справи, вислухавши представника позивача, встановивши фактичні обставини справи, оцінивши надані докази, суд, -
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 зареєстрований в якості суб'єкта підприємницької діяльності управлінням державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради 18.08.2003р., реєстраційний НОМЕР_1.
Позивачем заявлено вимогу про припинення підприємницької діяльності відповідача у зв'язку з тим, що він протягом року не подає органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності.
Оцінивши надані документи, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених вимог з огляду на наступне.
Матеріалами справи, висновками Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську від 06.09.06 НОМЕР_2, від 20.11.06 НОМЕР_3 підтверджується, що звітність згідно з діючим законодавством не здається з моменту реєстрації.
Відповідачем позовні вимоги не оспорено.
Відповідно до п. 2 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” та п. 6 ст. 128 Господарського кодексу України громадянин -підприємець зобов'язаний своєчасно надавати податковим органам декларації про доходи, інші необхідні відомості для нарахування податків та інших обов'язкових платежів.
Згідно з п. 2 ст. 46 Закону України від 15.05.2003р. № 755 -IV “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців” підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.
За таких обставин заява підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців”, п. 2 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування”, ст. 128 ГК України, ст.ст. 44, 49, 75, 82, 84, 85 ГПК України, суд
в и р і ш и в:
1. Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи -підприємця ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_4, поточний рахунок відсутній.
2. Копію даного рішення направити Управлінню державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради (м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14), після набрання рішенням законної сили.
Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття.
Дата підписання рішення -27.11.06.
Суддя Т. Л. Калашник