Судове рішення #3100708

Справа №2-1782/07

 

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

02 листопада 2007 року Кіровський районний суд м. Дніпропетровська в складі:

головуючого судді                                                                Васіної Л.А.

при секретарі                                                                         Снаговській М.О.

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1 звернулась до Кіровського районного суду м. Дніпропетровська з позовом до ОСОБА_2 в якому просить суд постановити рішенням, яким розірвати їх шлюб.

В обґрунтування заявленого позову позивач посилався на те, що 30.06.1984 року вона зареєструвала шлюб з ОСОБА_2 у Жовтневому відділі реєстрації актів цивільного стану.

Від шлюбу вони мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Вже тривалий час сторони фактично разом не проживають, не ведуть сумісного господарства та не мають спільного бюджету. Позивачка вважає, що їх шлюб розпався, відновлений бути не може та повинен бути розірваний, однак вона не може цього зробити в відділі РАЦС, оскільки відповідач не йде з нею на контакт, а тому вимушена звернутись з позовом до суду.

В судовому засіданні позивачка та її представник підтримали свої позовні вимоги та ' просила суд задовольнити її позовні вимоги.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд до відома не поставив. Ухвалою суду встановлено заочний розгляд справи.

Суд, заслухавши думку позивача, його представника, вивчивши матеріали цивільної справи, вважає, що заявлений позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом по справі встановлено факт, що 30.06.1984 року сторони зареєстрували шлюб у Жовтневому відділі реєстрації актів цивільного стану, про що зроблено актовий запис № НОМЕР, що підтверджується копією свідоцтва про шлюб. (а.с. 7).

Від шлюбу сторони мають повнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про народження дитини, (а.с. 8).

В даний час сторони фактично разом не проживають, не мають спільного бюджету та не ведуть сумісного господарства. їх дитина станом на сьогоднішній день являється повнолітньою.

Враховуючи викладене у суду є підстави вважати, що примирення між сторонами та відновлення  сім'ї неможливе,  подальше спільне  життя  подружжя  та збереження  шлюбу суперечить інтересам сторін, а тому, на підставі ст. 112 СК України шлюб сторін підлягає . розірванню.

Керуючись, ст. ст. 5-8, 10, 212, 215, 225, 226 ЦПК, ст. 105, 110, 112 СК України, суд-

 

ВИРІШИВ:

 

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити

Шлюб ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований в відділі РАЦС Жовтневого району м. Дніпропетровська розірвати.

При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути в дохід держави державне мито з відповідача ОСОБА_2 25 гривень, позивачку - ОСОБА_1 від сплати судових витрат звільнити.

Заочне рішення суду може бути переглянуто судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідачів, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація