Справа № 2-590 \07
РІШЕННЯ
Іменем України
15 березня 2007 року
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
в складі: головуючого - судді Заполовського В.Й. при секретарі Ситайло М.Г.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоград-Волинський справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивачка у лютому місяці 2007 року звернулася до суду з цим позовом та просить розірвати шлюб з відповідачем, який було зареєстровано 10 лютого 2001 року Великомолодьківською сільською радою Новоград-Волинського району Житомирської області, актовий запис № 02. Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають.
В обгрунтування позову вказує, що з відповідачем шлюбних відносин не підтримує з 2005 року і з того часу проживають окремо. З червня 2005р. вона перебуває у фактичних подружніх відносинах з ОСОБА_3,з яким проживає однією сім'єю і від якого чекає дитину. ОСОБА_3 визнає своє батьківство зачатої дитини, про що свідчить відповідна нотаріально засвідчена заява. Причиною цього стало те, що протягом спільного подружнього життя відповідач ставив власні інтереси вище сімейних, матеріально сім'ю не утримував, систематично вживав спиртні напої, перебуваючи в стані сп'яніння влаштовував сварки та скандали. За таких обставин рахує, що подальше спільне знаходження в шлюбі не має ніякого сенсу, а тому наполягає на розлученні.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала, просить задовольнити його.
Відповідачка позов визнав, не заперечує проти його задоволення.
Третя особа позов визнала, просить розірвати шлюб.
Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи та давши їм належну оцінку суд прийшов до слідуючого висновку.
Встановлено, що сторони з 10.02.2001 року перебувають у зареєстрованому шлюбі, від якого неповнолітніх дітей не мають. Перебуваючи у шлюбі сторони не змогли створити міцної сім'ї, про що свідчить той факт, що останні не підтримують шлюбних відносин, які поновлювати наміру не мають.
При таких обставинах суд приходить до висновку, що подальше спільне проживання подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача, а тому шлюб слід розірвати.
Витрати по розірванню шлюбу суд покладає порівну на обох сторін.
Керуючись ст.ст.3, 57, 208, 209, 213-215 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 СК України, суд -
вирішив:
Шлюб, зареєстрований 10 лютого 2001 року Великомолодьківською сільською радою Новоград-Волинського району Житомирської області, актовий запис № 02 , між ОСОБА_1 , 1983 року народження та ОСОБА_2 ,1976 року народження, розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 мито на користь держави по 8,50грн. з кожного.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду - протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.