справа №2-9814/07 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19.11.2007 року Московський районний суд м. Харкова
в складі головуючого судді - Омельченко Н.І.
при секретарі - Малихіній Л.В.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу.
Свої вимоги мотивував тим, що 11.08.2002 року вони з відповідачкою зареєстрували шлюб. Від шлюбу мають неповнолітню доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження.
Спільне життя з відповідачкою не склалось, в зв'язку з тим, що виникли непорозуміння, суперечки, відсутня повага, що привело до повного взаємного відчуження.
З 2005 року припинили шлюбні відносини та ведення спільного господарства, мешкають окремо, бюджет роздільний. Шлюб існує формально, зберегти його неможливо.
В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги повністю щодо розірвання шлюбу, просив суд їх задовольнити та шлюб розірвати.
Відповідачка визнала позовні вимоги позивача та не заперечувала про розгляд справи по суті при попередньому її розгляді.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання, що відповідає вимогам ч.4 ст. 130 та ч, 4 ст. 174 ЦПК України.
Суд заслухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає, що сім'я розпалася повністю, не може бути збережена у зв'язку з чим, позовні вимоги позивача підлягають задоволенню.
Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 11.08.2002 року, від шлюбу мають неповнолітню доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження року народження.
Також встановлено, що сторони проживають окремо, любов та повага між ними відсутні. Шлюб фактично припинився, шлюбні відносини сторони не підтримують та спільне господарство не ведуть, сторони шлюбно-сімейні відносини відновлювати не збираються. Враховуючи викладене суд вважає, що сім'я сторін розпалася, примирення не можливе, а тому шлюб підлягає розірванню.
Керуючись ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України , ст. ст. 10, 11, 88, 130, 174 ч. 4, 212-215 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, укладений 11.08.2002 року у міському відділі РАГС Харківського обласного управління юстиції, актовий запис № 745 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 - 25 гривень державного мита на користь держави.
ОСОБА_2 - звільнити від сплати державного мита.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суд Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 -денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її попій до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.