Справа № 2-н-224/08р.
Копія
Шосткінський міськрайсуд Сумської області
С У Д О В И Й Н А К А З
23.09.2008 року м. Шостка
Суддя Шосткінського міськрайсуду Сумської області Шпак З.П. розглянувши заяву
ЗАТ КБ „Приват Банк”
найменування заявника
ОСОБА_1
повне найменування боржника
видача судового наказу про стягнення заборгованості за кредитним договором
вимоги заявника
Керуючись ст. 96, 102, 103, 367, ЦПК України, -
НАКАЗУЮ:
Стягнути з ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) на користь ЗАТ КБ „Приват Банк” (р/р 29092829003111 - для погашення заборгованості, р/р 64993919400001 - для відшкодування судових витрат, МФО 305299, код ЄДРПОУ 14360570 ) заборгованість за кредитним договором в сумі 8.164 грн. 40 коп. ( вісім тисяч сто шістдесят чотири грн. 40 коп.), судові витрати у розмірі 40 грн. 82 коп., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 15 грн.
Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом пяти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).
Суддя: підпис.
Копія вірна.
Суддя З.П.Шпак