Судове рішення #308248
23-7(6-29-94)


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

30.11.06р.


Справа № 23-7(6-29-94)

                                                                                                                                                                                                                   (2003)

За заявою відповідача про затвердження мирової угоди.

За позовом  Відкритого акціонерного товариства «Каховський завод електрозварювального устаткування”, м. Каховка

 до  Відкритого акціонерного товариства „Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського”, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області

 про стягнення заборгованості 167444 грн.98 коп.

Суддя  Добродняк І.Ю.

Представники:

  Від позивача: не з'явився

Від відповідача: не з'явився 


СУТЬ СПОРУ:

         Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 24.02.03 по справі № 23/7 стягнуто з Відкритого акціонерного товариства „Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського”, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області на користь Відкритого акціонерного товариства „Каховський завод електрозварювального устаткування”, м. Каховка –83033 грн. 43 коп. боргу; 11755 грн. 28 коп. –інфляційних втрат; 947 грн. 87 коп.  витрат по сплаті держмита; 118 грн. 00 коп. витрат по сплаті  інформаційно-технічного забезпечення процесу.

       Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 12.08.03 рішення господарського суду Дніпропетровської області від 24.02.2003 року по справі № 23/7(6/29-94)(2003) залишено без змін. На виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області від 24.02.03  по справі № 23/7(6/29-94)(2003)  видано наказ від 07.03.03.

        09.11.06 відповідач подав до господарського суду на затвердження мирову угоду по справі № 23/7.

        Відповідно до укладеної 18 вересня 2006 року сторонами мирової угоди:

        Відкрите акціонерне товариство  Відкритого акціонерного товариства «Дніпровский металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського»,м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області, в подальшому „Відповідач”, в особі Першого заступника генерального директора по економіці  Нагорняк В.Ф., що діє на підставі довіреності № 80 від 06.09.05 з  одного  боку.

        Відкрите акціонерне товариство “Каховський завод електрозварювального устаткування”, м. Каховка,  в подальшому „ Кредитор”, в особі Голови правління Микитина Я.І., що діє на підставі Статуту, з другого боку,  при спільному згадуванні –„Сторони”, підписали дану угоду про нижчевикладене:

1.          Сторони підтверджують наявність заборгованості в сумі 95775,64 грн., підтвердженою рішенням господарського суду Дніпропетровської області № 23/7 від 24.02.03 та встановлює наступний порядок та строки погашення.

2.          Боржник зобов’язується перерахувати на розрахунковий рахунок Кредитора 57465,38 грн. в рахунок виконання своїх зобов’язань по договору № 05/3-98-1245-02 від 26.03.1998 року в строк з 02 жовтня 2006 року по 10 жовтня 2006р., підтвердженою рішенням господарського суду Дніпропетровської області № 23/7 від 24.02.03.

3.          На підставі ст. 605 ЦК України Боржник звільняється від зобов’язань по сплаті суми заборгованості в розмірі загальної суми 38310,26грн., в тому числі суму основної заборгованості 25568,05 грн., суми державного мита та витрат 986,93 грн., інфляційних втрат 11755,28 грн., яка виникла із договора  № 05/3-98-1245-02 від 26.03.1998 року, підтверджених рішенням господарського суду Дніпропетровської області № 23/7 від 24.02.03.

4.          Кредитор  зобов’язаний підписати з Боржником заяву в господарський суд Дніпропетровської області про затвердження мирової угоди.

 4.1.Кредитор зобов’язаний направити в ВДВС Дніпродзержинського міського   управління юстиції заяву про закінчення виконавчого провадження відкритого на виконання наказу господарського суду Дніпропетровської області від 07.03.03 по справі № 23/7.

5.          При невиконанні  будь-якої  з умов, вказаних в п.4 даної угоди, боржник залишає за собою право не здійснювати погашення заборгованості.

6.          Кредитор гарантує, що підписання даної угоди не порушує прав третіх осіб відносно майна кредитора.

7.           Після укладення даної угоди Кредитор відмовляється від пред’явлення будь-яких претензій або вимог до Боржника, у тому числі від нарахувань та стягнень  в судовому порядку 3% річних, індексу інфляції, штрафних санкцій, неодержаного прибутку, будь-яких прямих або непрямих збитків та санкцій.

8.          Сторони вважають дану угоду конфедіціальною та зобов’язуються не розголошувати норми даної угоди третім особам.

9.          Дана Угода набирає чинності  з моменту затвердження господарським судом Дніпропетровської області.

10.          Дана мирова угода  складена в трьох примірниках, які мають рівну юридичну силу, по одному екземпляру для сторін і один для господарського суду Дніпропетровської області.         

           Мирова угода підписана повноважними представниками сторін.

           Наслідки затвердження судом укладеної сторонами мирової угоди сторонам відомі, зрозумілі.

           Враховуючи, що дана мирова угода стосується лише прав  і обов’язків сторін щодо предмету спору, не суперечить законодавству та не порушує прав і охоронюваних інтересів інших осіб, господарський суд вважає можливим затвердити її.

Керуючись  ст.86,121 ГПК України, господарський суд, -

                                                               У Х В А Л И В :

           Затвердити мирову угоду, укладену між Відкритим акціонерним товариством    «Дніпровский металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського», м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області, в подальшому „Відповідач”, по виконанню рішення господарського суду Дніпропетровської області від 24.02.03 по справі № 23/7, в редакції, яка узгоджена сторонами:

1.          Сторони підтверджують наявність заборгованості в сумі 95775,64 грн., підтвердженою рішенням господарського суду Дніпропетровської області № 23/7 від 24.02.03 та встановлює наступний порядок та строки погашення.

2.          Боржник зобов’язується перерахувати на розрахунковий рахунок Кредитора 57465,38  

   грн. в рахунок виконання своїх зобов’язань по договору № 05/3-98-1245-02 від        26.03.1998 року в строк з 02 жовтня 2006 року по 10 жовтня 2006р., підтвердженою         рішенням господарського суду Дніпропетровської області № 23/7 від 24.02.03.

3.          На підставі ст. 605 ЦК України Боржник звільняється від зобов’язань по сплаті суми заборгованості в розмірі загальної суми 38310,26грн., в тому числі суму основної заборгованості 25568,05 грн., суми державного мита та витрат 986,93 грн., інфляційних втрат 11755,28 грн., яка виникла із договора  № 05/3-98-1245-02 від 26.03.1998 року, підтверджених рішенням господарського суду Дніпропетровської області № 23/7 від 24.02.03.

4. Кредитор  зобов’язаний підписати з Боржником заяву в господарський суд    Дніпропетровської області про затвердження мирової угоди.

4.1.Кредитор зобов’язаний направити в ВДВС Дніпродзержинського міського   управління юстиції заяву про закінчення виконавчого провадження відкритого на виконання наказу господарського суду Дніпропетровської області від 07.03.03 по справі № 23/7.

4.          При невиконанні будь-якої з умов, вказаних в п.4 даної угоди, боржник залишає за собою право не здійснювати погашення заборгованості.

5.          Кредитор гарантує, що підписання даної угоди не порушує прав третіх осіб відносно майна кредитора.

6.           Після укладення даної угоди Кредитор відмовляється від пред’явлення будь-яких претензій або вимог до Боржника, у тому числі від нарахувань та стягнень  в судовому порядку 3% річних, індексу інфляції, штрафних санкцій, неодержаного прибутку, будь-яких прямих або непрямих збитків та санкцій.

7.          Сторони вважають дану угоду конфедіціальною та зобов’язуються не розголошувати норми даної угоди третім особам.

8.          Дана Угода набирає чинності  з моменту затвердження господарським судом Дніпропетровської області.

          Дана мирова угода  складена в трьох примірниках, які мають рівну юридичну силу,  для сторін і один для господарського суду Дніпропетровської області.”         

        Виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області  від 24.02.03 по справі № 23/7, припинити.




Суддя


 І.Ю. Добродняк



Згiдно з оригіналом



Помічник судді

Н.Ф. Голов'яшкіна



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація