УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
05.07.2013 м. Київ
Суддя Апеляційного суду Київської області Савченко С.І., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Володарського районного суду Київської області від 07 травня 2013 року за поданням державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Володарського районного управління юстиції про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України боржника-ОСОБА_1;-
ВСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу подано до належного суду у встановлені законом строки, особою, що має право на апеляційне оскарження. За формою і змістом відповідає ст. 295 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, суддя,-
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Володарського районного суду Київської області від 07 травня 2013 року.
Суддя Апеляційного суду
Київської області: Савченко С.І.
№ провадження 22-ц/780/4244/13 Головуючий у І інст. Яковенко О.М.
Справа № 364/658/13-ц Доповідач у ІІ інст. Савченко С.І.