П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30 травня 2013 року Справа №607/7586/13-п
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Делікатна Л.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Лінійного відділу на станції Тернопіль Управління МВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, студента ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого за адресою ІНФОРМАЦІЯ_3, ідентифікаційний номер НОМЕР_1
за ч. 3 ст. 109 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
Лінійним відділом на станції Тернопіль Управління МВС України в Тернопільській області направлено в суд матеріали про притягнення до адміністративного відповідальності ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 109 КУпАП.
Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення серії ЛТ № 0027862 від 18.04.2013 року, ОСОБА_1, 18 квітня 2013 року о 13 год. 50 хв., перейшов залізничну колію, у невстановленому для цього місці, в районі вул. Деповської м. Тернополя. Таким чином, своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 109 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнав та щиро розкаявся, просить його суворо не карати.
Крім власного визнання вини, вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доводиться матеріалами справи дослідженими в судовому засіданні, а саме: даними, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення серії ЛТ № 0027862 від 18.04.2013 року та рапортом начальника ВКМСД ЛВ на ст. Тернопіль від 18.04.2013 року.
Згідно ст. 221 КУпАП, справи про адміністративні правопорушення, вчиненні особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, розглядають судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів.
За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 109 КУпАП, тобто – прохід по залізничних коліях у невстановлених місцях і тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення.
При накладенні адміністративного стягнення, беру до уваги характер вчиненого правопорушення, обставини справи, особу порушника, визнання ним вини у вчиненому, відсутність обставини, що обтяжують відповідальність за вчинене правопорушення та вважаю, що ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши на нього адміністративне стягнення у попередження.
Керуючись ст.ст. 24-1, 33, 109, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 109 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у попередження.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд.
СуддяОСОБА_2