ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
_________________________________________________________________________
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"21" листопада 2006 р. Справа № АС-13/352-06
вх. № 8550/1-13
Суддя господарського суду Харківської області Водолажська Н.С.
при секретарі судового засідання Зіміної К.В.,
за участю представників сторін:
позивача - не з"явився;
відповідача - не з"явився;
по справі за позовом УПФУ в Вовчанському районі, м. Вовчанськ
до ДВС Харківської області, м. Харків
про скасування постанови
ВСТАНОВИВ:
Позивач, УПФУ в Вовчанському районі, м. Вовчанськ, звернувся до судуз позовом до ДВС Харківської області, м. Харків про скасування постанови державного виконавця №1700/3-04 від 25.05.2006р. про накладання штрафу у сумі 510, 00 грн.
УПФУ в Вовчанському районі звернулось до суду з адміністративним позовом по оскарженню постанови винесеної підрозділом примусового виконання рішень ДВС Харківського обласного управління юстиції в порядку адміністративного судочинства.
Згідно ст.104 КАС України до адміністративного суду має право звернутись з адміністративним позовом особа, яка вважає що порушені її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин. Згідно виконавчого листа виданого на підставі рішення за задоволеною позовною заявою Тицької С.І., розглянутою за правилами цивільного процесуального судочинства. Відповідно до ст 181 КАС України учасники виконавчого провадження (крім державного виконавця) та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутись до адміністративного суду із позовною заявою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю служби порушено їхні права, свободи чи інтереси, а також якщо законом не встановлено інший порядок судового оскарження рішень чи бездіяльності таких осіб. Між тим вимогами ст.383 ЦПК України передбачено оскарження дій державних виконавців щодо виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів.
Таким чином, оскільки заявник повинен звертатись зі скаргою за правилами ЦПК України, відповідно до п.1, ч.1 ст.157 КАС України суд вважає необхідним закрити провадження у справі.
Керуючись статтями п.1, ч.1 ст.157, 165, 181 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Закрити провадження у справі.
Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов’язки мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу суду першої інстанції повністю або частково.
Про апеляційне оскарження ухвали через суд першої інстанції спочатку подається заява про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга подається через суд першої інстанції протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Копія апеляційної скарги одночасно направляється до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку.
Суддя Водолажська Н.С.