Судове рішення #30532065

Справа № 22ц/775/1524/13 Головуючий у 1 інст. Кучма В.В

Доповідач: Корчиста О.І.

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

22 січня 2013 року м. Донецьк


Суддя апеляційного суду Донецької області Корчиста О.І., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Сніжнянського міського суду Донецької області від 24 грудня 2012 року по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до державного підприємства «Донвуглереструктуризація» в особі Шахтарської виконавчої дирекції по ліквідації шахт про виконання зобов'язання щодо забезпечення побутовим вугіллям ,-


В С Т А Н О В И В:


Рішенням Сніжнянського міського суду Донецької області від 24 грудня 2012 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено частково.

Не погодившись з вказаним рішенням позивач подав апеляційну скаргу, яка разом зі справою надійшла до апеляційного суду Донецької області.

Згідно ч. 1 ст. 292 ЦПК України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участь у справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.

Згідно ч. 1 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 ЦПК України, в межах строку встановленого ч. 1 ст. 294 ЦПК України, тому слід відкрити апеляційне провадження по справі.

Керуючись ст. ст.292, 294, 295, 297, 298 ЦПК України, суддя,-


У Х В А Л И В:


Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Сніжнянського міського суду Донецької області від 24 грудня 2012 року по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до державного підприємства «Донвуглереструктуризація» в особі Шахтарської виконавчої дирекції по ліквідації шахт про виконання зобов'язання щодо забезпечення побутовим вугіллям.

Копію апеляційної скарги направити особам, які беруть участь у справі та встановити строк для подання ними заперечень на апеляційну скаргу до 31 січня 2013 року.



Суддя апеляційного суду

Донецької області О.І. Корчиста





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація