Судове рішення #30363357

Справа № 569/2364/13-ц

УХВАЛА



12 лютого 2013 року


Суддя Рівненського міського суду Рівненської області Рудика Л.Д., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Стоміль Санок Україна» про усунення порушень трудового законодавства,-


В С Т А Н О В И В :


Позивач звернулась до суду з позовом до «ТзОВ «Стоміль Санок Україна» про усунення порушень трудового законодавства.

Відповідно до ст.3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Відповідно до вимог ч.1 ст.118 ЦПК України позов пред»являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції.

Згідно ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити, зокрема, ім»я (найменування) позивача і відповідача, а також ім»я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв»язку, якщо такі відомі; ціну позову щодо вимог майнового характеру, зміст позовних вимог, виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.

Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом.

Вивченням поданого позову встановлено його невідповідність вимогам процесуального закону, зокрема, відповідно до вимог ч.1,3,4 ст. 119 ЦПК України позовна заява подається у письмовій формі, підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання. Всупереч даних вимог позовна заява позивачем не підписана.

Окрім того згідно ч. 1,2 ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб. Правила цієї статті щодо подання копій документів не поширюються на позови, що виникають з трудових правовідносин, а також про відшкодування шкоди, завданої внаслідок злочину чи каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів дізнання, досудового слідства, прокуратури або суду.

Всупереч вимог ч. 1 ст. 120 ЦПК України позивачем не додано до позовної заяви її копії для вручення відповідачу.

Отже позовну заяву необхідно залишити без руху, надавши позивачеві строк для усунення недоліків.

На підставі викладеного, керуючись 119,121 ЦПК України,


У Х В А Л И В :


Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Стоміль Санок Україна» про усунення порушень трудового законодавств залишити без руху, про що повідомити позивача, надавши позивачеві строк для усунення недоліків, інакше позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута позивачу.

Строк для усунення недоліків не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Роз'яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Рівненського міського суду

Рівненської області Л.Д.Рудика




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація