Судове рішення #30358601


УХВАЛА




13 червня 2013 р.Справа №804/6747/13-а

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Кучма К.С., розглянувши матеріали адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Строй Експрес" до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Дніпропетровської області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень , -

ВСТАНОВИВ:

До адміністративного суду 17 травня 2013 року надійшла вищезазначена позовна заява.

Пред'явлений адміністративний позов ухвалою судді від 18 травня 2013 року залишено без руху, через невідповідність вимогам ч.3 ст.106 КАС України, а саме: не сплачений судовий збір у розмірі 2 294 грн. за наступними банківськими реквізитами: отримувач УДКСУ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська Дніпропетровської області, код ЄДРПОУ 37989253, рахунок 31210206784008 за кодом бюджетної класифікації 2203001, банк ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області м.Дніпропетровськ, МФО 805012 та необхідно було надати суду оригінал платіжного доручення.

Судом направлено на адресу позивача копію ухвали від 18 травня 2013 року, однак конверт повернувся до суду із відміткою поштового відділення «за закінченням терміну зберігання».

Таким чином, у зазначений строк позивач не виконав вимоги ухвали судді та не усунув зазначені в ній недоліки.

Відповідно до ч.3 ст.108 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Крім того, враховую той факт, що представником позивача протягом 17 травня, 20 травня, 27 травня 2013 року подано до Дніпропетровського окружного адміністративного суду чотири аналогічні позови, що підтверджується довідкою від 12.06.2013 року.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.108, 160 КАС України, суддя, -


УХВАЛИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Строй-Експрес» до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Дніпропетровської області про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень - вважати неподаним і повернути позивачу.

Копію ухвали про повернення позовної заяви направити особі, яка її подала, разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами.

Роз'яснити позивачу, що відповідно до ч.6 ст.108 КАС України, залишення позовної заяви без руху або повернення позовної заяви, не позбавляють права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст.254 КАС України та може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені ст.186 КАС України.


Суддя Кучма К.С.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація