Судове рішення #30338980

Справа 437/2257/13- к

У Х В А Л А

про призначення судового розгляду кримінального провадження


20 березня 2013 року Ленінський районний суд м. Луганська у складі:

головуючого судді Сурніної Л.О.,

суддів Луганського В.І., Коліуш О.Л.,

при секретарі Єсауленко Н.О.,

за участю прокурора Кравець О.О.,

захисника ОСОБА_1,

обвинуваченого ОСОБА_2,

потерпілої ОСОБА_3,

розглянувши у залі судових засідань Ленінського районного суду міста Луганська у відкритому підготовчому провадженні справу за обвинувальним актом по кримінальному провадженню за обвинуваченням ОСОБА_2 у скоєнні злочину, передбаченого ст.115 ч.1 КК України,


В С Т А Н О В И В:


Дане кримінальне провадження підсудне Ленінському районному суду міста Луганська.

Підстав для прийняття рішень по справі, передбачених пп. 1-4 ч.2 ст. 314 КПК України, а саме: затвердження або відмовлення в затвердженні угоди, закриття провадження, повернення обвинувального акту не має.

Обвинувальний акт складено відповідно до вимог КПК України.

Порушення вимог кримінального процесуального законодавства під час порушення справи, провадження дізнання або досудового слідства, без усунення яких кримінальне провадження не може бути призначено до судового розгляду, судом не встановлено.

Відповідно до ч.3 ст.331 КПК України незалежно від наявності клопотань, суддя зобов'язаний розглянути питання доцільності продовження тримання обвинуваченого під вартою до спливу двомісячного строку з дня надходження до суду обвинувального акту, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру чи з дня застосування судом до обвинуваченого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За наслідками розгляду питання суддя своєю вмотивованою ухвалою скасовує, змінює запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, або продовжує його дію на строк, що не може перевищувати двох місяців.

Ознайомившись з обвинувальним актом, заслухавши думку прокурора, захисника, обвинуваченого, потерпілої, враховуючи тяжкість кримінального правопорушення скоєного обвинуваченим, для запобігання ризиків, передбачених ст.177 ч.1 КПК України, а саме запобігання спробам переховуватися від суду, незаконно впливати на свідків, у цьому ж кримінальному провадженні, перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, вчинити інше кримінальне правопорушення, суд вважає недостатнім застосування до обвинуваченого більш м'якого запобіжного заходу та вважає необхідним продовжити обвинуваченому дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Враховуючи викладене, беручи до уваги, що в даному кримінальному провадженні є достатньо підстав для його розгляду в судовому засіданні, вислухавши думку прокурора щодо можливості призначення справи до судового розгляду, захисника та обвинуваченого ОСОБА_2, потерпілої, суд вважає за можливе призначити кримінальне провадження до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 171, 314-316, 331, 371, 372 КПК України, суд,-

У Х В А Л И В :


Кримінальне провадження з обвинувальним актом у справі за обвинуваченням ОСОБА_2 у скоєнні злочину, передбаченого ст.115 ч.1 КК України прийняти до провадження Ленінського районного суду м. Луганська.

Призначити кримінальне провадження до розгляду колегіально судом у складі: головуючого судді Сурніної Л.О., та суддів: Луганського В.І., Коліуш О.Л., у відкритому судовому засіданні у залі суду Ленінського районного суду м. Луганська на 18 квітня 2013 року о 14 годині 00 хвилин.

У судове засідання викликати: прокурора, захисника, сторони кримінального провадження-обвинуваченого, потерпілу, а також свідків, відповідно до реєстру матеріалів досудового розслідування.

Термін запобіжного заходу відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст.115 ч.1 КК України, у вигляді тримання під вартою, подовжити до двох місяців, а саме до 20 травня 2013року.

Копію ухвали направити начальнику СІЗО міста Луганська.



Головуючий суддя: Сурніна Л.О.



Судді: Луганський В.І.



Коліуш О.Л.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація