Судове рішення #302061
2/423

  


ГОСПОДАРСЬКИЙ   С У Д

Кіровоградської області

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі


"27" листопада 2006 р.                                                            Справа №          2/423


Суддя господарського суду Кіровоградської області Деревінська Л.В., розглянувши матеріали

за позовом: Державної податкової адміністрації у Кіровоградській області, м.Кіровоград  

до відповідача: приватного підприємства "Омега-центр", м. Кіровоград    

та відкритого акціонерного товариства "Маловисківське хлібоприймальне підприємство", м. Мала Виска Кіровоградської області     

       

про визнання недійсним правочину, який вчинено між відповідачами; зобов'язання відповідача -1 повернути відповідачу -2 одержані за договором кошти в сумі 84840 грн. та стягнення з відповідача -2 на користь держави вартість товарів проданих згідно договору в сумі 84840 грн.  

 

визнав подані матеріали достатніми для прийняття  позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. 107, 165  Кодексу адміністративного судочинства України,  суддя


ПОСТАНОВИВ:  


1. Прийняти позовну заяву до розгляду і відкрити провадження у справі.

2. Справу призначити до розгляду у попередньому судовому засіданні на  12.12.06 о 15:00 год.

3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м.Кіровоград, вул. Луначарського, 29, кімн. №  204.

4. Зобов'язати до судового засідання надати господарському суду:Позивача: вказати дату спірного договору.


Відповідача - 1: відзив на позовну заяву та докази направлення його на адресу позивача; при задоволенні позову - копії підтверджуючих матеріалів; інші документи, що підтверджують можливі заперечення проти позову.


Відповідача - 2: відзив на позовну заяву та докази направлення його на адресу позивача; при задоволенні позову - копії підтверджуючих матеріалів; інші документи, що підтверджують можливі заперечення проти позову.


Направити відповідачам  примірники позовної заяви з додатками.


Копії матеріалів повинні бути належним чином засвідчені підписом уповноваженої особи з прикладенням печатки підприємства (установи). Матеріали необхідно подати до справи із супровідним листом. Представники сторін повинні мати оригінали документів на підтвердження своїх повноважень (стаття 58 КАС України).


Примірники ухвали направити сторонам, разом з інформацією про їх процесуальні права та обов'язки, передбачені Кодексом адміністративного судочинства України.    


         Суддя                                                                                                    Л. В. Деревінська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація