Справа №1-201/2007
ПОСТАНОВА
Іменем України
22 листопада 2007 року м. Могилів-Подільський
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області в складі:
головуючого: Котовського І.В.,
при секретарі: Стафійчук Н.А..,
з участю прокурора: Ясінського Ю.А.,
розглянувши в попередньому судовому засіданні в приміщенні Могилів-Подільського міськрайонного суду кримінальну справу по обвинуваченню
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку ІНФОРМАЦІЯ_2 -Подільського району Вінницької обл., мешканку м. Могилів - Подільського, вул. У Кармелюка, 8 Вінницької області, українку, громадянку України, ІНФОРМАЦІЯ_3, вдову, , раніше не судиму, у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області знаходиться кримінальна справа по обвинуваченню ОСОБА_1 за ст. 204 ч. 1 КК України. ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що 18 лютого 2007 року в м. Могилів - Подільському на тротуарі колгоспного ринку на розі вулиць Ринкової та Стависької у невідомої особи, з метою подальшого збуту, придбала дві 1.5 літрові поліетиленові пляшки наповнені прозорою спиртовістною речовиною. Одну із 1.5 літрових пляшок наповнену вищезазначеною речовиною, яка згідно висновку експерта є спиртом етиловим, ректифікованим, «вищої очистки» міцністю 96, 1 % та за перевіреними показниками відповідає вимогам ДСТУ 4221:2003 «Спирт етиловий ректифікований. Технічні умови» ОСОБА_1 незаконно продала ОСОБА_2 за 13 гривень.
ОСОБА_1 іншу 1.5 літрову пляшку з спиртовмісною речовиною розбавивши водою рівними частинами розподілила між 11 півлітровими поліетиленовими пляшками, а рештою наповнила 4 пляшки ємкістю по 0.25 л. та однією пляшкою ємкістю 0.5 л., в наслідок чого отримала 15 пляшок з спиртовою речовиною, яка згідно висновку експерта №58 від 07.03.2007 року являється водною спиртовою сумішшю, міцним алкогольним напоєм, міцність якого складає 32.3, 31.0 % об. відповідно, виготовлений в кустарних умовах шляхом розбавлення спирту етилового водою. Пляшку ємкістю 0.5 л., з спиртовою речовиною, незаконно, за 4 грн. збула ОСОБА_3.
Обвинувачена ОСОБА_1 в судовому засіданні винною себе за ст. 204 ч. 1 КК України визнала, просить суд звільнити її від покарання і надала суду письмову заяву, в якій не заперечує проти застосування відносно неї Закону України "Про амністію" від 19.04.2007 року.
Прокурор Ясінський Ю.А. вважає, що провадження в кримінальній справі по обвинуваченню ОСОБА_1 за ст. 204 ч. 1 КК України необхідно закрити, застосувавши Закон України "Про амністію" від 19.04.2007 року, оскільки на день набрання чинності вищевказаним законом ОСОБА_1 являється пенсіонеркою , а також вона вчинила злочин , за який передбачено покарання менш суворе, ніж позбавлення волі на строк не більше п'яти років.
Заслухавши пояснення обвинуваченої, прокурора, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ст. 204 ч. 1 КК України, за який передбачено покарання менш суворе ніж позбавлення волі на строк не більш п'яти років, злочин вчинено до набрання Закону «Про амністію" чинності , на момент набрання чинності Законом України "Про амністію" від 19.04.2007 року, ОСОБА_1 являється людиною пенсійного віку, а тому її необхідно
звільнити від покарання, застосувавши відносно неї п. "г" ст. 1 Закону України "Про амністію" № 955-V від 19.04.2007 року.
Суд вважає, що судові витрати по справі необхідно стягнути з ОСОБА_1
Речові докази по справі суд вважає за необхідне знищити.
Керуючись п. 4 ст. 6, 248 КПК України, п. "г" ст. 1, ст. ст.6, 8, 9, 10, 12 , Закону України "Про амністію" № 955-V від 19.04.2007 року, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Закрити провадження в кримінальній справі по обвинуваченню ОСОБА_1 за ст. 204 ч. 1 КК України.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь НДЕКЦ 2165 (дві тисячі сто шістдесят п'ять) грн. 55 коп.3а проведення досліджень та експертиз.
Одержувач платежу: НДЕКЦ при УМВС України у Вінницькій області, рахунок № 35227002000019, код 24525055. Банк одержувача: УДК у Вінницькій області МФО - 802015. Призначення платежу: за дослідження та експертизу, в тому числі ПДВ.
Речові докази по справі 15 пляшок (11 поліетиленових та 4 скляних наповнених прозорою рідиною, яка згідно висновку експерта являється спиртовмісною рідиною, водно - спиртовою сумішшю, міцним алкогольним напоєм ) які зберігаються у 4-х пакетах в кімнаті речових доказів Могилів - Подільського МРВ - знищити.
Запобіжний захід відносно ОСОБА_1 у вигляді підписки про невиїзд - скасувати.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом 7 діб.
- Номер: 1-в/129/115/2016
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-201/2007
- Суд: Гайсинський районний суд Вінницької області
- Суддя: Котовський І.В.
- Результати справи: подання, заяву, клопотання задоволено, у тому числі частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.08.2016
- Дата етапу: 29.08.2016