Справа № 682/1186/13-ц
Провадження № 2/682/481/2013
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13.05.2013 року Славутський міськрайонний суд Хмельницької області в складі:
головуючого судді Роїк В.П.
при секретарі Козир О.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Славута цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала і пояснила, що шлюб з відповідачем зареєструвала 02 березня 2000 року. Від цього шлюбу мають малолітніх дітей ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5,ІНФОРМАЦІЯ_2 Під час шлюбу відповідач став їздити на заробітки та проявляти подружню невірність. В 2009 році вона дізналася, що чоловік співмешкає з іншою жінкою, від якої має дитину. Тому з листопада 2009 року вони припинили подружні відносини та ведення спільного господарства. Вважає, що при таких обставинах шлюб зберегти неможливо, тому просить його розірвати. Після розірвання шлюбу не бажає змінювати прізвище.
Відповідач ОСОБА_2 в адресованій суду заяві позов визнав, просив розглядати справу у його відсутності.
Заслухавши пояснення позивачки, дослідивши представлені письмові докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Так, судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 02 березня 2000 року, що стверджується свідоцтвом про шлюб НОМЕР_1, виданим 02 березня 2000 року Волицькою сільською радою.
Від цього шлюбу вони мають малолітніх дітей ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5,ІНФОРМАЦІЯ_2
Із довідки Волицької сільської ради №135 вбачається, що ОСОБА_2 з 2010 року в с. Волиця не проживає, хоча зареєстрований.
Враховуючи пояснення позивачки та фактичні обставини справи, суд вважає, що сім"я позивачки та відповідача фактично розпалася в листопаді 2009 року, шлюб існує формально, подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечить інтересам кожного з них та інтересам малолітніх дітей, тому шлюб підлягає розірванню.
У відповідності до ст.88 ЦПК України з відповідача підлягають стягненню на користь позивачки судові витрати в розмірі 114 грн.70 коп.
Керуючись ст.110, 112 СК України, ст.8, 10, 14, 212, 213, 215 ЦПК України суд,
вирішив:
шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_3, зареєстрований 02 березня 2000 року Волицькою сільською радою (актовий запис №1)- розірвати.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судові витрати в розмірі 114 грн.70 коп.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення.
Суддя Роїк В. П.
- Номер: 2/682/481/2013
- Опис: про розірвання шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 682/1186/13-ц
- Суд: Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
- Суддя: Роїк Л.П.
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.04.2013
- Дата етапу: 13.05.2013