Судове рішення #30140645



Справа № 286/2549/13-ц

УХВАЛА

03 червня 2013 року

Суддя Овруцького районного суду Житомирської області Якухно О. М. , розглянувши заяву ОСОБА_1 про заміну відповідача , -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла заява ОСОБА_1 про заміну відповідача у справі за його позовом до управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації на управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України.

Так, у заяві не зазначено по якій саме справі слід провести заміну відповідача (номер справи не вказано), чи розглянута вказана справа або перебуває у провадженні, підстави для проведення заміни.

До заяви долучено копію рішення Овруцького районного суду від 14.09.2010 року по справі за позовом іншої особи - ОСОБА_2.

На підставі викладеного, заявнику слід зазначити номер справи, уточнити заяву про заміну відповідача, визначившись із тим кого слід замінити : відповідача (якщо справа перебуває у провадженні) або боржника (якщо рішення знаходиться на стадії виконання), обґрунтувати вимоги заяви із зазначенням підстав для відповідної заміни, а заяву слід залишити без руху для усунення недоліків.

Керуючись ст.121 ЦПК України, суддя,-


УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 про заміну відповідача залишити без руху і надати заявнику строк для виправлення недоліків по 14.06.2013 року.

Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана через Овруцький районний суд в апеляційний суд Житомирської області протягом 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.


СУДДЯ : О. М. Якухно



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація