Судове рішення #30057658

10.1


Ухвала

Іменем України

Про закриття провадження у справi


30 травня 2013 року Справа № 812/3974/13-а

Луганський окружний адміністративний суд у складі:


судді Яковлева Д.О.

при секретарі Житній Ю.С.,

в присутності сторін: від позивача - не з'явився;

від відповідача - не з'явився,


розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом Новопсковського районного центра зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю в розмірі 4291,28 грн., -

ВСТАНОВИВ:


25 квітня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Новопсковського районного центра зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю в розмірі 4291,28 грн.

23 травня 2013 року через канцелярію Луганського окружного адміністративного суду від позивача надійшла заява про відмову від адміністративного позову у зв'язку з добровільною сплатою боргу відповідачем.

Відповідач у судове засідання не з'явився, про час, дату та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява позивача про відмову від позову підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно з ч.1 ст. 136 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмова від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Як вбачається із заяви позивача, він добровільно відмовляється від позовних вимог, у зв'язку з добровільною сплатою боргу відповідачем, що підтверджується банківськими квитанціями від 20.05.2013 №5489.43.6 та №5489.43.5 (а.с.29).

Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

Дії позивача не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси, а тому відмова від адміністративного позову приймається судом.

Відповідно до ч. 3 ст. 157 КАС України, про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу. Ухвала суду про закриття провадження у справі може бути оскаржена. Повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Керуючись ч.1 ст. 136, п. 2 ч. 1, ч. 3 ст. 157 КАС України, суд -


УХВАЛИВ:


Закрити провадження у справі за адміністративним позовом Новопсковського районного центра зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю в розмірі 4291,28 грн. у зв'язку з відмовою позивача від позову.

Роз'яснити позивачу, що повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали з подачею її копії до апеляційної інстанції

На ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя Д.О. Яковлев



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація