П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29 квітня 2013 року Справа №607/6310/13-п
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Делікатна Л.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Управління контролю за використанням об’єктів права інтелектуальної власності Державної служби інтелектуальної власності України про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, проживаючого за адресою ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1
за ч. 1 ст. 164-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В :
04 квітня 2013 року о 11 год. 00 хв., на торговій точці в м. Тернополі по вул. Живова, 7, а саме центральний Автовокзал, шляхом роздрібної торгівлі здійснював розповсюдження (реалізацію) аудіовізуальних творів на ДВД дисках в кількості 98 (дев’яносто вісім) штук на загальну суму 2940 (дві тисячі дев’ятсот сорок) гривень, примірники яких не були марковані контрольними марками, що є порушенням ст. 10 Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм та баз даних». Таким чином, своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164-9 КУпАП.
ОСОБА_1 будучи належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, в судове засідання не з’явився не повідомивши про причини неявки. Приймаючи до уваги вимоги ст. 268 КУпАП, вважаю за можливе розгляд справи у його відсутності.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена матеріалами справи, дослідженими та проаналізованими в судовому засіданні, а саме: даними, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення серія УК № 559 від 04.04.2013 року; актом закупки від 04.04.2013 року та протоколом огляду та вилучення від 04.04.2013 року.
За таких обставин вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто – розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, упаковки яких не марковані контрольними марками, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення.
При накладенні адміністративного стягнення, беру до уваги характер вчиненого правопорушення, обставини справи, особу порушника, ступінь вини, майновий стан, відсутність обставин, що обтяжують та пом’якшують відповідальність за вчинене правопорушення, а тому вважаю, що ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в доход держави з конфіскацією примірників аудіовізуальних творів.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 164-9, 280, 283, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164-9 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в доход держави в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень з конфіскацією аудіовізуальних творів, які згідно протоколу огляду та вилучення від 04 квітня 2013 року, знаходяться в державного інспектора державної служби захисту прав ІВ.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд.
СуддяОСОБА_2