Судове рішення #29883575


Справа № 415/1529/13-к

Провадження № 11кп/782/720/13

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху


22 травня 2013 року м. Луганськ


Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Луганської області Курліщук Н.Є., вирішуючи питання про прийняття до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_2 на вирок Лисичанського міського суду Луганської області від 05 квітня 2013 року у кримінальному провадженні за звинуваченням ОСОБА_2 за ч.2 ст.186 КК України, -


в с т а н о в и в:


05 квітня 2013 року Лисичанським міським судом Луганської області стосовно ОСОБА_2 ухвалено обвинувальний вирок за ч.2 ст.186 КК України, йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Від ОСОБА_2 та прокурора, який приймав участь в розгляді кримінального провадження в суді першої інстанції Сєднєвої Г.Д. надійшли апеляційні скарги на зазначений вирок суду.

По апеляційній скарзі засудженого ОСОБА_2 не може бути відкрито провадження з наступних підстав.

В порушення п.4 ч.2 статті 396 КПК України, в апеляційній скарзі вказані апеляційні вимоги, яки не є повноваженням апеляційного суду.

В апеляційній скарзі ОСОБА_2 ставить питання про скасування вироку і направлення справи на нове об'єктивне слідство, а також витребування довідки з ЦМЛ м.Лисичанська.

Але згідно вимог нового кримінального процесуального кодексу України (2012рік) процедура доказування покладена на сторону кримінального провадження.

Згідно вимог ст. 407 КПК України за наслідками апеляційного розгляду за скаргою на вирок або ухвалу суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право:

залишити вирок без змін;

змінити вирок ;

скасувати вирок повністю чи частково та ухвалити новий вирок;

скасувати вирок або ухвалу і закрити кримінальне провадження;

скасувати вирок або ухвалу і призначити новий розгляд у суді першої інстанції.

Відповідно до вимог ст.399 КПК України, суддя-доповідач, встановивши, що апеляційну скаргу на вирок чи ухвалу суду першої інстанції подано без додержання вимог, передбачених статтею 396 КПК України, постановляє ухвалу про залишення апеляційної скарги без руху, в якій зазначаються недоліки скарги і встановлюється достатній строк для їх усунення, який не може перевищувати п'ятнадцяти днів з дня отримання ухвали особою, яка подала апеляційну скаргу.

За таких обставин апеляційна скарга залишається без руху із наданням строку для усунення її недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 396, 399 КПК України, -

у х в а л и в:


Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на вирок Лисичанського міського суду Луганської області від 05 квітня 2013 року у кримінальному провадженні за звинуваченням ОСОБА_2 за ч.2 ст.186 КК України залишити без руху, запропонувавши апелянту усунути недоліки його апеляційної скарги - уточнити прохання апелянта з урахуванням того, які рішення суд апеляційної інстанції вправі ухвалити за результатами розгляду протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання ним копії цієї ухвали, встановивши строк для усунення недоліків апеляційної скарги до 07 червня 2013 року.

Роз'яснити апелянту, що у разі не усунення недоліків апеляційної скарги протягом вказаного терміну апеляційна скарга буде йому повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація