Справа № 243/4381/13-ц
Провадження у справі № 2-о/243/138/2013
У Х В А Л А
Іменем України
20 травня 2013 року м. Слов'янськ
Суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Гладун В.Р., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1, за участю заінтересованих осіб - управління Пенсійного фонду України по м. Слов'янську та Слов'янському району Донецької області, відділу реєстрації актів цивільного стану по Слов'янському району Слов'янського міськрайонного управління юстиції Донецької області, про встановлення факту батьківства,-
В С Т А Н О В И В:
14.05.2013 року до Слов'янського міськрайонного суду Донецької області звернулась ОСОБА_1, за участю заінтересованих осіб - управління Пенсійного фонду України по м. Слов'янську та Слов'янському району Донецької області, відділу реєстрації актів цивільного стану по Слов'янському району Слов'янського міськрайонного управління юстиції Донецької області, із заявою про встановлення факту батьківства.
18.05.2013 року до суду від заявника ОСОБА_1 надійшла заява, в якій вона просить повернути їй заяву про встановлення факту батьківства та додані до заяви матеріали.
Відповідно до вимог п. 1 ч. 3 ст. 121 ЦПК України, заява повертається у випадках, коли позивач до відкриття провадження у справі подав заяву про повернення йому позову.
Таким чином, заяву ОСОБА_1 про повернення заяви необхідно задовольнити, оскільки цим реалізується принцип диспозитивності цивільного процесу, який полягає у можливості заявника вільно розпоряджатися своїми матеріальними і процесуальними правами.
На підставі викладеного та керуючись п. 1 ч. 3 ст. 121 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1, за участю заінтересованих осіб - управління Пенсійного фонду України по м. Слов'янську та Слов'янському району Донецької області, відділу реєстрації актів цивільного стану по Слов'янському району Слов'янського міськрайонного управління юстиції Донецької області, про встановлення факту батьківства - повернути заявнику разом з доданими матеріали.
Роз'яснити заявнику її право на повторне звернення до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Ухвала складена та підписана у нарадчій кімнаті у єдиному екземплярі.
Суддя
Слов'янського міськрайонного суду В.Р. Гладун