Справа № 2-481
2007рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 листопада 2007 року м. П'ятихатки
П'ятихатський районний суд Дніпропетровської області в складі: головуючого - судді -
Забродіної О. А., при секретарі - Шульзі Т.М. ,
за участю позивача ОСОБА_1,
відповідачка ОСОБА_2
розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. П'ятихатки цивільну справу за
позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу
ВСТАНОВИВ:
Відповідач ОСОБА_2 позов визнав.
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи, що відповідач є її чоловіком, в зареєстрованому шлюбі перебувають з 21 лютого 1998 року, мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 Подружнє життя між ними не склалося, причиною розпаду сім'ї стала втрата почуття любові та взаємоповаги, окрім того останні два роки відповідач перестав матеріально забезпечувати сім'ю. З липня 2007 року проживають окремо, сімейні стосунки не підтримують, спільне господарство не ведуть. Дочка проживає з позивачкою, а з відповідача за рішенням суду стягнуті аліменти на утримання дитини. Спору про поділ майна не мають. Просить шлюб розірвати, судові витрати покласти на сторони.
Відповідач ОСОБА_2 суду пояснив, що 21 лютого 1998 року зареєстрував шлюб з ОСОБА_1, від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 Під час спільного проживання шлюбно-сімейні відносини з позивачкою складалися ненормально, причиною того стала втрата почуття любові та взаємоповаги. В липні 2007 року спільне проживання припинено. Просить розірвати шлюб, так як вважає подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливим.
Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд приходить до слідуючого.
ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрували шлюб 21 лютого 1998 року, що підтверджується копією свідоцтва про укладення шлюбу серії НОМЕР_1.
Подружжя має неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про народження.
Відповідно до ч.2 ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Таким чином, судом встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 перебувають в зареєстрованому шлюбі з 21 лютого 1998 року, мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 Подружнє життя між сторонами не склалося, причиною розпаду сім'ї стала втрата почуття любові та взаємоповаги. З липня 2007 року сторони проживають окремо, шлюбно-сімейні стосунки не підтримують і поновлювати їх не мають наміру. Спір про поділ майна відсутній. Дитина проживає з позивачкою, а з відповідача за рішенням суду стягнуті аліменти на її утримання. Подальше спільне проживання та збереження шлюбу суперечить інтересам обох сторін, тому позов підлягає задоволенню.
На підставі ст. ст. 104, 110, 112 Сімейного кодексу України та керуючись ст. ст. 10, 60, 209, 212-215 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу - задовольнити.
Шлюб укладений між ОСОБА_1таОСОБА_2 21 лютого 1998 року актовий записНОМЕР_2у виконкомі Саксаганської сільської ради ІГятихатського району Дніпропетровської області - розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1та ОСОБА_2в дохід держави по 8 грн. 50 коп.3 кожного при реєстрації розірвання шлюбу в відділі реєстрації актів цивільного стану.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через П'ятихатський районний суд, шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.