АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 22ц-2626/ 2007 Головуючий по 1-й інстанції
Стрюк Л.І.
Суддя-доповідач Прядкіна О.В.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 жовтня 2007 року м.Полтава
Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Полтавської області у складі
Головуючого -судді Прядкіної О.В.
Суддів Макарчука М.А., Дряниці Ю.В.
При секретарі Лимар О.М.
З участю
СкаржникаОСОБА_1
Представника скаржника ОСОБА_2
Зацікавленої особи ОСОБА_3
розглянула у відкритому судовому засіданні в м.Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргоюОСОБА_1
на ухвалу Полтавського районного суду від 13 вересня 2007 року
по справі за скаргоюОСОБА_1 на постанову державного виконавця державної виконавчої служби Полтавського району про накладення штрафу
судова колегія, заслухавши доповідь судді-доповідача апеляційного суду Прядкіної О.В., -
ВСТАНОВИЛА:
В липні 2007р.ОСОБА_1 звернулась до суду з зазначеною скаргою.
Вказувала, що 05 липня 2007р. постановою головного державного виконавця ВДВС Полтавського РУЮ на неї накладено штраф в розмірі 170 грн. за невиконання судового рішення. Вважає зазначену постанову незаконною .
Зазначала, що рішення Полтавського райсуду від 06.02.2007р. виконала і не чинила жодних перешкод у володінні, розпорядженні та користуванні власністюОСОБА_3
Просила визнати неправомірною постанову головного державного виконавця ВДВС Полтавського РУЮ від 05 липня 2007р. та скасувати її.
Ухвалою Полтавського районного суду Полтавської області від 13 вересня 2007р. в задоволенні скаргиОСОБА_1 відмовлено.
В апеляційній скарзіОСОБА_1 просить ухвалу суду скасувати та ухвалити нове рішення про задоволення її вимог, посилаючись на невідповідність висновків суду обставинам справи, порушення норм матеріального та процесуального права.
Колегія суддів, перевіривши справу в межах заявлених вимог і апеляційного оскарження, приходить до висновку про відхилення апеляційної скарги з таких підстав :
Відповідно до ст.308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Як вбачається з матеріалів справи, 20 червня 2007р. відкрито виконавче провадження головним державним виконавцем ВДВС Полтавського РУЮ по примусовому виконанню рішення Полтавського районного суду від 06.02.2007р. та зобов»язано добровільно його виконати.
Зазначеним рішенням зобов»язаноОСОБА_1 не чинити перешкоди ОСОБА_3 в користуванні виділеної йому реально частки 29/50 в домоволодінні по вул.АДРЕСА_1, а також не чинити перешкод у здійсненні будівельно-ремонтних робіт, допуску спеціалістів відповідних організацій для переобміру, виготовленню проектно-технічної документації та правовстановлюючих документів на домоволодіння, господарські будівлі та споруди та земельні ділянки.
Таким чином, зважаючи на вимоги ст. 124 Конституції України щодо обов»язкового виконання рішень судів,ОСОБА_1 зобов»язана виконати рішення місцевого суду.
Приймаючи до уваги те, що суд зобов»язав її в тому числі не перешкоджати допуску спеціалістів до домоволодіння по вул.АДРЕСА_1, то місцевий суд дав належну оцінку акту державного виконавця від 04.07.2007р. щодо відсутностіОСОБА_1 при вирішенні питань, проведення яких планувалось здійснити в цей день спеціалістом-землевпорядником Тростянецької сільської ради, та неможливості пройти на територію домогосподарства через
закриті на замок ворота.
Відмовляючи в задоволенні скарги , місцевий суд вірно виходив з положень, встановлених ст.87 Закону України «Про виконавче провадження» та не знайшов підстав для скасування постанови про накладення штрафу.
Інші доводи апеляційної скарги не спростовують рішення суду.
Встановивши такі обставини,суд першої інстанції постановив рішення з дотриманням норм матеріального та процесуального закону.
Керуючись ст.ст.303,307, 308,315 ЦПК України, колегія суддів,
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргуОСОБА_1 відхилити, а ухвалу Полтавського районного суду Полтавської області від 13 вересня 2007р. залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців.