Справа 2 „о"-105/2008р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 лютого 2008року Ленінський районний суд міста ОСОБА_1 в складі:
головуючого судді: Матвєйшиної О.Б.
при секретарі: Бел'янінової Л.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста ОСОБА_1 цивільну справу за заявою ОСОБА_2 про встановлення факту належності правовстановлюючого документа
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 звернувся до суду з заявою в якій послався, що 01.07.1984року був прийнят на працю у Єнійолський совхоз Амяшського району Вірменської ССР, де йому була оформлена трудова книжка, яка була надрукована та заповнялася російською мовою. Але при її заповненні у графі ім*я та по батькові замість "Гані Каміл огли" був зроблен помилково запис 'Тяни Кямил-огли", а також відсутня печатка на попередній сторінці. 11.12.2007року Ленінською МСЕК ОСОБА_1 його було визнано інвалідом 2-ої групи, після чого він звернувся до Управління пенсійного фонду України у Ленінському районі м. Луганська для оформлення відповідної пенсії по інвалідності. Однак, йому було відмовлено в оформленні пенсії у зв'язку з тим, що в трудовій книжці було допущена помилка. На даний час він є громадянином України, постійно мешкає в м. Лутанську, що робить неможливим у теперішній час виправити помилковий запис у трудовій книжці. Просить суд встановити факт належності йому трудової книжки ПТ-І № 1246185 виданої на ім'я „Мамедова Гяни Кямил огли".
У судовому засіданні ОСОБА_2 заявлені вимоги підтримав, дав суду аналогічні пояснення по справі, просив його заяву задовольнити.
Представник Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі міста ОСОБА_1, до судового засідання не з'явилась, до початку розгляду справи по суті надала суду письмову заяву з проханням справу розглянути у їх відсутність.
Представник Управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Луганську ради заявлені вимоги визнала, не заперечувала проти задоволення вимог заявника.
Суд вислухавши пояснення заявника та представника зацікавленої особи, дослідивши матеріали справи, вважає вимоги підметом задоволенню.
Як встановлено у судовому засіданні, 01.07.1984року заявник був прийнят на працю у Єнійолський совхоз Амяшського району Вірменської ССР, де йому була оформлена трудова книжка, яка була надрукована та заповнялася російською мовою. Але при її заповненні у графі ім*я та по батькові замість "Гані Каміл огли" був зроблен помилково запис "Гяни Кямил-огли", а також відсутня печатка на попередній сторінці. 11.12.2007року Ленінською МСЕК ОСОБА_1 ОСОБА_2 було визнано інвалідом 2-ої групи, після чого він звернувся до Управління пенсійного фонду України у Ленінському районі мЛуганська для оформлення відповідної пенсії по інвалідності. Однак, йому було відмовлено в оформленні пенсії у зв*язку з тим, що в трудовій книжці було допущена помилка. На даний час заявник є громадянином України, постійно мешкає в ОСОБА_1, що робить неможливим у теперішній час виправити помилковий запис у трудовій книжці.
Згідно ст. 256 ч.6 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім*я, по батькові, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім*ям, по батькові цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
2
При таких обставинах, суд вважає, що факт того, що трудова книжка ПТ-І № 1246185 видана на ім*я „Мамедова Гяни Кямил огли" належить заявнику, знайшов своє підтвердження у судовому засіданні і його встановлення викликається необхідністю.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 10, 59, 60, 88, 169, 209, 212-215, 256, 259 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_2 задовольнити.
Встановити факт, що трудова книжка ПТ-І № 1246185 видана на ім*я „Мамедова Гяни Кямил огли" належить ОСОБА_2, 03.07.1967року народження.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Луганської області через суд Ленінського района м. Луганська шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.