Судове рішення #29621556

                                                                                 Справа № 731/238/13-ц

                                                                                           Провадження № 2/731/80/13

УХВАЛА


30 квітня 2013 року смт. Варва


Варвинський районний суд Чернігівської області в складі :

головуючого судді - Онищенко О.І.,

з участю секретаря – Трохименко Т.І.

розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зменшення суми боргу за аліментами, -


В С Т А Н О В И В :


21 березня 2013 року до Варвинського районного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зменшення суми боргу за аліментами. В позові зазначає, що рішенням Варвинського районного суду від 30 березня 1999 року з нього, на користь відповідача, на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, утримуються аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку щомісячно, але не менше 1/2 неоподаткованого мінімуму доходів громадян починаючи з 23 березня 1999 року і до повноліття дитини. Вказане рішення було направлене на виконання до Ніжинського міськрайонного управління юстиції, де було відкрито виконавче провадження. За час несплати аліментів утворився борг у сумі 28 600 гривень. 25 січня 2013 року постановою головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції було накладено арешт на його майно, а саме на житловий будинок в якому він проживає разом з сім’єю. Сплатити заборгованість, яка виникла в результаті невиконання судового рішення, він не в змозі, а тому відповідно до норм діючого законодавства вимушений звернутись з даним позовом до суду.

          З ініціативи суду поставлено на обговорення питання про залучення до участі в справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача : Відділ Державної виконавчої служби Ніжинського міскрайонного управління юстиції, оскільки їх права та інтереси в даному випадку зачіпаються і можуть бути порушені.

В силу вимог ст.35 ч.2 ЦПК України, суд при прийнятті позовної заяви, здійсненні провадження у справі до судового розгляду або під час судового розгляду справи встановить, що судове рішення може вплинути на права і обов’язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

          Позивач та відповідач не заперечували проти залучення до участі в справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Відділ Державної виконавчої служби Ніжинського міскрайонного управління юстиції.

Виходячи з вищевикладеного, суд приходить до висновку, про необхідність залучення до участі в справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Відділ Державної виконавчої служби Ніжинського міскрайонного управління юстиції.

Керуючись ст.35 ЦПК України,


У Х В А Л И В :


Залучити до участі в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зменшення суми боргу за аліментами в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Відділ Державної виконавчої служби Ніжинського міскрайонного управління юстиції.

          Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя: О.І. Онищенко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація