ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
14.10.2008 Справа № 6/304-08
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді: Науменка І.М. (доповідач),
суддів: Голяшкіна О.В., Білецької Л.М.,
розглянувши матеріали апеляційної скарги державного підприємства “Державний проектно-конструкторський інститут збагачувального устаткування”, м.Дніпропетровськ, на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 16.09.2008р. по справі № 6/304-08
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Апостолівагромаш”, Дніпропетровська область, м.Апостолове
до В1: державного підприємства “Державний проектно-конструкторський інститут збагачувального устаткування”, м.Дніпропетровськ
В2: товариства з обмеженою відповідальністю “Дніпроінвест Груп”, м.Дніпропетровськ
про розірвання договору та стягнення 11 900 000,00 грн.
ВСТАНОВИВ:
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 16.09.2008р. позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю “Апостолівагромаш”, Дніпропетровська область, м.Апостолове, були задоволені повністю.
Не погодившись з рішенням суду першої інстанції від 16.09.2008р., державне підприємство “Державний проектно-конструкторський інститут збагачувального устаткування”, м.Дніпропетровськ, надіслав до Дніпропетровського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу.
В додатках до апеляційної скарги відсутня квитанція з підтвердженням сплати державного мита, проте скаржник надіслав клопотання з проханням розглянути апеляційну скаргу та відстрочити сплату державного мита.
Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного господарського суду дійшла висновку про необхідність повернення апеляційної скарги без розгляду з наступних підстав:
апеляційна скарга підлягає поверненню заявникові згідно п.3 ст.97 ГПК України, оскільки до скарги не додано документів, що підтверджують сплату державного мита у встановлених порядку і розмірі, а можливість відстрочення сплати державного мита за клопотанням сторін чинним законодавством України не передбачена.
На підставі наведеного та керуючись п.3 ст.97 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу на 6 (шести) аркушах повернути державному підприємству “Державний проектно-конструкторський інститут збагачувального устаткування”, м.Дніпропетровськ, - без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Вищого господарського суду України у місячний строк.
Головуючий | І.М.Науменко |
Суддя | Л.М. Білецька |
Суддя
| О.В.Голяшкін |