ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, м. Київ - 32, вул. Комінтерну, 16. | тел. 230-31-77 |
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"15" вересня 2008 р. справа № 02-03/
Суддя Тищенко О.В., розглянувши матеріали
за позовом Прокурора Вишгородського району
в інтересах держави в особі Державного реєстратора Вишгородської районної державної реєстрації Мируцького Р.С.
до Товариства з обмеженою відповідальністю „Кубер Трейд”
за участю третьої особи Державної податкової інспекції у Вишгородському районі
про припинення юридичної особи та визнання недійсними установчих документів
встановив:
До господарського суду Київської області надійшла позовна заява Прокурора Вишгородського району в інтересах держави в особі державного реєстратора Вишгородської районної державної реєстрації Мируцького Р.С. до Товариства з обмеженою відповідальністю „Кубер Трейд” за участю третьої особи Державної податкової інспекції у Вишгородському районі про припинення юридичної особи та визнання недійсними установчих документів.
Згідно ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Відповідно до ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом. До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів, документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Згідно ст. 69 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.
Письмові докази подаються до суду в оригіналі або в належним чином засвідченій копії. Копією вважається засвідчений уповноваженим органом документ, ідентичний за своїм змістом і формою оригіналу. При цьому в копії зазначається посада особи, яка її засвідчила, і ставиться печатка юридичної особи.
Зазначене узгоджується також з вимогами Національного стандарту України “Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003”, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 р. № 55.
Як вбачається з позовних матеріалів, позивачем додано до позовної заяви не засвідчені належним чином копії документів.
Тому відповідно до ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя зобов’язує позивача до 20.10.2008 року, усунути вищезазначені недоліки.
Враховуючи наведене та керуючись ст. 106, ст. 108, ст. 165, суддя
постановив:
1. Залишити позовну заяву без руху.
2. Зобов’язати позивача в термін до 20.10.2008 року усунути вищезазначені недоліки.
3. Дану ухвалу може бути оскаржено у 5-денний термін або у 10-денний термін після подання в 5-денний термін заяви про її апеляційне оскарження.
4. Дана ухвала набирає законної сили після закінчення 5-денного терміну на подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційної скарги у разі їх не подання або після закінчення 10-денного терміну після подання заяви про апеляційне оскарження у випадку неподання апеляційної скарги, або після закінчення апеляційного розгляду скарги і залишення її без задоволення, а ухвали суду –без змін.
Суддя