Судове рішення #29524413



АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________


Справа №631/162/13-к

Провадження №11 кп/790/45/13 Головуючий 1 інстанції : Покальчук Ю.М.

Категорія: ч.1 ст.186 КК України Доповідач: Щебетун Л.М.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 квітня 2013 року суддя судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Харківської області Щебетун Л.М., перевіривши апеляційну скаргу прокурора прокуратури Нововодолазького району Харківської області на ухвалу Нововодолазького районного суду Харківської області від 4 лютого 2013 року у відношенні ОСОБА_2,


встановила:


Ухвалою Нововодолазького районного суду Харківської області від 4 лютого 2013 року відмовлено в затвердженні угоди про примирення сторін та повернуто кримінальне провадження за ч.1 ст.186 КК України, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12013220390000012 від 4 січня 2013 року відносно ОСОБА_2 прокурору для продовження розслідування.

В апеляційній скарзі прокурор просить зазначену ухвалу судді скасувати у зв'язку з суттєвим порушенням судом першої інстанції норм кримінального процесуального закону, повернути кримінальне провадження за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення ОСОБА_2 до суду першої інстанції для нового розгляду зі стадії підготовчого провадження.

Відповідно до вимог ч.4 ст.314 КПК України, ухвала суду про відмову в задоволенні угоди про примирення та повернення кримінального провадження прокурору для продовження досудового розслідування оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, оскільки ст.392 КПК України передбачений вичерпний перелік судових рішень, які можуть бути оскаржені в стадії підготовчого судового засідання.

Відповідно до вимог ст.399 КПК України, суддя-доповідач відмовляє у відкритті провадження, якщо апеляційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в апеляційному порядку.

З урахуванням викладеного, вважаю, що підстави для відкриття провадження за апеляцією прокурора відсутні.

Керуючись ст.ст. 392,399 КПК України,


ухвалила:


Відмовити у відкритті провадження за апеляційною скаргою прокурора на ухвалу Нововодолазького районного суду Харківської області від 4 лютого 2013 року про відмову в задоволенні угоди про примирення та повернення кримінального провадження відносно ОСОБА_2 за ч.1 ст.186 КК України, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12013220390000012 від 4 січня 2013 року, прокурору для продовження досудового розслідування.

Копію ухвали надіслати сторонам кримінального провадження.

Ухвала набирає чинності з моменту проголошення.

Ухвала може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом трьох місяців з дня її проголошення, а засудженим, який тримається під вартою,- з дня вручення копії ухвали.



Суддя -


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація