Справа №1-679/2007
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 грудня 2007р. Октябрський районний суд м.Полтави у складі: головуючого - судді Пилипчук Л.І. при секретарі - Білоус А.Ю., за участю прокурора - Гавриш М.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Полтаві справу по обвинуваченню
ОСОБА_1, 17.08.1977р.н., уродженця і мешканця ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, неодруженого, працюючого в орендаря, в силу ст.89 КК України не судимого,-
за ч. 1 ст. 186 КК України,-
В стан о вив:
12 червня 2007р. близько 15год. підсудний ОСОБА_1, перебуваючи у квартирі по вул.Сковороди 2/16 в м.Полтаві , відкрито викрав у потерпілого ОСОБА_2 мобільний телефон Сіменс А-52, заподіявши шкоди на 160грн.
Допитаний в судовому засіданні підсудний вину у викладеному обвинуваченні визнав повністю, пояснивши про обставини вчинення злочину. Фактичні обставини не оспорював.
Оскільки фактичні обставини справи ніким не оспорюються, підсудний правильно розуміє зміст цих обставин, сумнівів у добровільності та істинності його позиції немає, йому роз»яснено про позбавлення права оспорювати ці фактичні обставини справи в апеляційному порядку, суд відповідно до частини 3 ст.299 КПК України визнав недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи.
Дії підсудного підлягають кваліфікації за ч.1 ст.186 КК України . Підсудний відкрито викрав чуже майно.
Визначаючи покарання, достатнє і необхідне для виправлення підсудного і попередження нових злочинів, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу підсудного, який позитивно характеризується , у вчиненому кається, займається суспільно-корисною працею. Суд також враховує конкретні обставини справи, суму викраденого та відшкодування шкоди.
2
З урахуванням викладених обставин суд визначає підсудному покарання у виді штрафу із застосуванням ст.69 КК України при визначенні його розміру.
Керуючись ст.ст.323-324 КПК України, суд,-
Засу д и в:
ОСОБА_1 за ч.1 ст.186 КК України із застосуванням ст.69 КК України до 510грн. штрафу
Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу залишити без змін -підписку про невиїзд.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Полтавської області через райсуд протягом 15 діб.