печерський районний суд міста києва
Справа № 757/8122/13-ц
Категорія
Д О Д А Т КО В Е Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 квітня 2013 року Печерський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді - Крижанівської Г.В.,
при секретарі - Голубович С. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И В :
01.04.2013 р. Печерським районним судом м. Києва було винесено рішення по справі за позовом ПАТ «Універсал Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Судом ініційоване питання про винесення додаткового рішення у справі, оскільки при вирішенні спору по суті не було вирішене питання про розподіл судових витрат, а саме відшкодування витрат, пов'язаних з викликом відповідачів в судове засідання через оголошення у пресі.
В судове засідання учасники процесу не з'явилися, про час і місце його проведення повідомлялися належним чином.
На підставі ч. 3 ст. 220 ЦПК України суд вважає за можливе розглянути питання про винесення додаткового рішення у відсутність осіб, що не з'явилися.
Відповідно до п.4 ч.1 ст. 220 ЦПК України питання про судові витрати може бути вирішено судом шляхом ухвалення додаткового рішення.
Дослідивши матеріали справи суд дійшов висновку, що з відповідачів на користь позивача підлягають стягненню понесені та документально підтверджені витрати в розмірі 1206,24 грн., пов'язані з викликом відповідачів в судове засідання через оголошення у пресі.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 83, 88, 220 ЦПК України,
В И Р І Ш И В :
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь Публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» понесені та документально підтверджені витрати в розмірі 1206,24 грн., пов'язані з викликом відповідачів в судове засідання через оголошення у пресі.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення. Апеляційна скарга подається Апеляційному суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Суддя Г.В.Крижанівська