Судове рішення #2944309
УХВАЛА

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

21 січня 2008 року                                                                     м. Івано-Франківськ

Колегія суддів судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області в складі:

головуючого-судді                                             Хруняка Є.В.,

суддів                                                                  Кривобокової Н.М., Ладики Я.І.,

з участю: прокурора                                           Левенець Я.І.,

засуджених                                                         ОСОБА_1., ОСОБА_2.,

 

розглянувши 21 січня 2008 року у відкритому судовому засіданні кримінальну справу за апеляціями прокурора, який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції, та засудженого ОСОБА_1. на вирок Івано-Франківського міського суду від 14 листопада 2007 року, -

 

встановила:

 

Вказаним вироком                     ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженець

та житель м. Івано-Франківська,

українець, громадянин України,

з неповною середньою освітою,

неодружений, не працюючий,

раніше судимий: 27.01.2005 року

Івано-Франківським міським судом

за ст. ст. 185 ч.2, 75 76 КК

України на один рік позбавлення волі з іспитовим

строком на 1, .рік; 02.11.2005 року цим же судом

за ст. 185 ч.3 КК України на 3 роки 1 місяць

 

Справа №11-34/2008р.                                      Головуючий у І інстанції Лазарів О.Б.

Категорія ст. 185, 289 КК України                   Доповідач Хруняк Є.В.

 

2

позбавлення волі, згідно ухвали Апеляційного суду Івано-Франківської області від 27.01.2006 року вирок змінено і пом"якшено йому покарання до 1 року 6 місяців позбавлення волі. Згідно постанови Миколаївського районного суду Львівської області від 17.10.2006 року його умовно-достроково звільнено на невідбутий термін 6 місяців 15 днів, - засуджений за ст. 185 ч.3 КК України на 3 роки позбавлення волі; ст. 289 ч.2 КК України із застосуванням ст. 69 КК України на 3 роки 2 місяці позбавлення волі. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, визначено йому покарання у вигляді - 3 років 2 місяців позбавлення волі, без конфіскації майна.

Згідно ст. 71 ч.1 КК України частково приєднано невідбуте покарання за попереднім вироком Івано-Франківського міського суду від 02.11.2005 року та остаточно визначено йому покарання 3 роки 4 місяці позбавлення волі, без конфіскації майна. Строк відбування покарання рахується з 16.05.2007 року. Запобіжний захід йому - тримання під вартою, залишено без змін.

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, українець, громадянин України, уродженець та житель с. Крихівці Івано-Франківської міськради, з середньою освітою, одружений, непрацюючий, раніше згідно ст. 89 КК України судимості немає, - засуджений за ст. 185 ч.3 КК України на 3 роки позбавлення волі; за ст. 289 ч.2 КК України із застосуванням ст. 69 КК України на 2 роки 6 місяців позбавлення волі. На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначено йому покарання - 3 роки позбавлення волі без конфіскації майна.

Згідно ст. ст. 75, 104 КК України ОСОБА_2. звільнено від відбування призначеного основного покарання з випробуванням та встановлено йому іспитовий строк на 2 роки. Відповідно до ст. 76 КК України, на нього покладено певні обов"язки.

Запобіжний захід ОСОБА_2. - підписку про невиїзд, залишено без зміни. Зараховано в строк відбуття покарання термін його перебування в ІТТ Івано-Франківського MB УМВС з 16.05.2007 року по 18.05.2007 року.

 

3

Постановлено стягнути із засуджених ОСОБА_1. та ОСОБА_2. в солідарному порядку в користь НДЕКЦ при УМВС Івано-Франківської області 1126  грн.  69 коп.

Вирішено питання про речові докази.

Вироком ОСОБА_1. та ОСОБА_2. визнані винними в тому, що вони 13.03.2007 року за попередньою змовою між собою, будучи в стані алкогольного сп"яніння, проникли в газетний кіоск, який знаходиться на Площі Ринок в м. Івано-Франківську, звідки викрали різні журнали, фотоплівки, а всього на загальну суму - 918  грн.  90 коп.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 16.05.2007 року ОСОБА_1. та ОСОБА_2., будучи в стані алкогольного сп"яніння проникли в автомобіль марки „ІЖ-2717" д.н.з. НОМЕР_1., який належить ПП ВКФ „Андаліт" і знаходився біля будинку АДРЕСА_1, не змогли завести двигун автомобіля, відкотили цей автомобіль до будинку АДРЕСА_2 і залишили його там без нагляду, чим спричинили ПП ВКФ „Андаліт" шкоду на суму 19 929, 00  грн.

Крім цього ОСОБА_1. знаючи, що ОСОБА_2. є неповнолітній, втягнув його в злочинну діяльність.

Не погоджуючись з вироком прокурор, який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції подав апеляцію, в якій просив вирок відносно засудженого ОСОБА_2. скасувати із-за м"якості призначеного йому покарання та постановити новий вирок, яким визначити йому більш суворе покарання.

В порядку ст. 355 КПК України прокурор в судовому засіданні апеляційного суду свою апеляцію відкликав.

Засуджений ОСОБА_1. в своїй апеляції ставить питання про зміну вироку та пом"якшення йому покарання.

Заслухавши доповідь судді, пояснення засудженого ОСОБА_1., який підтримав свою апеляцію, думку прокурора, який вважав, що вирок є законним та обґрунтованим, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи апеляцій, колегія суддів вважає, що апеляція задоволенню не підлягає.

Висновок суду, що доведеність вини ОСОБА_1. у вчиненні злочинів, передбачених ст. ст. 185 ч.3, 289 ч.2, 304 КК України є правильним, ґрунтується на зібраних та перевірених доказах і не оспорюється в апеляції.

Призначаючи покарання ОСОБА_1., суд, згідно ст. 65 КК України, врахував всі обставини, які пом"якшують та обтяжують йому покарання, а також і ті, про які йдеться в його апеляції.

Колегія суддів вважає, що підстав для пом"якшення йому покарання, немає.

Керуючись ст. ст. 365, 366, КПК України, колегія суддів, -

 

4

ухвалила:

 

Апеляцію засудженого ОСОБА_1 залишити без задоволення, а вирок Івано-Франківського міського суду від 14 листопада 2007 року відносно нього - без змін.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація