Судове рішення #29262397

Черкаський районний суд Черкаської області



Справа № 707/953/13-ц

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


16 квітня 2013 року Черкаський районний суд Черкаської області у складі:

головуючого судді Іваненка І. В.

при секретарі Заруба Н. М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Черкаси цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення,-


ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення.

В обґрунтування своїх вимог указує, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року померла його мати ОСОБА_2, після смерті якої залишилася спадщина у вигляді домоволодіння у АДРЕСА_1, згідно зі свідоцтвом про право власності на житловий будинок № 35 від 30 вересня 1986 року, яке зареєстроване у реєстровій книзі № 18 під номером 2381. Під час оформлення спадщини було виявлено, що у вказаному свідоцтві прізвище його матері як власниці зазначене з помилкою, а саме замість ОСОБА_2 написано ОСОБА_2.

Просить суд встановити юридичний факт, що свідоцтво про право власності № 35 від 30 вересня 1986 року на житловий будинок у АДРЕСА_1, яке зареєстроване у реєстровій книзі № 18 під номером 2381, видане на ім'я ОСОБА_2, належить ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 року.

У судовому засіданні заявник указані вимоги підтримав і просив суд їх задовольнити.

Заслухавши заявника, розглянувши матеріали справи, суд вважає, що заявлені вимоги підлягають задоволенню. У судовому засіданні об'єктивно встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року померла мати заявника ОСОБА_2, після смерті якої залишилася спадщина у вигляді домоволодіння у АДРЕСА_1, згідно зі свідоцтвом про право власності на житловий будинок № 35 від 30 вересня 1986 року, яке зареєстроване у реєстровій книзі № 18 під номером 2381. Під час оформлення спадщини було виявлено, що у вказаному свідоцтві прізвище матері заявника як власниці зазначене з помилкою, а саме замість ОСОБА_2 написано ОСОБА_2.

Це підтверджується копією паспорта заявника, копією свідоцтва про право власності на домоволодіння, копією свідоцтва про смерть матері заявника, довідкою Руськополянської сільської ради Черкаського району № 371 від 29 березня 2013 року.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10, 60, 208, 209, 212-215, 235, 256, 259 ЦПК України,-


ВИРІШИВ:

Заяву задовольнити.

Встановити юридичний факт, що свідоцтво про право власності № 35 від 30 вересня 1986 року на житловий будинок у АДРЕСА_1, яке зареєстроване у реєстровій книзі № 18 під номером 2381, видане на ім'я ОСОБА_2, належить ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 року.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подання у десятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.

Суддя: І. В. Іваненко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація